Kampaň 3

Tisková zpráva – kampaň č.3

Úterý, 29. Leden 2013

Objevte esenci smyslnosti s Avon Sensuelle

Nechte se okouzlit vůní, která vystihuje pravou podstatu ženy – je rafinovaně svůdná i andělsky nevinná. Vydejte se na procházku exotickou zahradou, kde pod žhavým tropickým sluncem rozkvétají omamné květy gardénie, kterým místní domorodci přisuzují nadpozemské účinky.
 

vizuál8Krémová, lehce kořeněná vůně této výjimečné květiny vás zahalí jako tajemná smyslná aura. Teplé tóny kašmírového dřeva propůjčují Avon Sensuelle hloubku a hřejivost a společně se vzácným jantarem a špetkou bergamotu z ní dělají naprosto ojedinělou, intimní vůni. Avon Sensuelle je cestou, díky níž objevíte sama sebe.

Sensuelle - flakon2

„Velmi dlouho jsem na této vůni pracoval a mohou prohlásit, že jsem vytvořil opravdový skvost,“ nechal se slyšet tvůrce Avon Sensuelle, kterým není nikdo jiný, než celosvětově uznávaný Harry Fremont. Ten už pro Avon namíchal legendární vůni Pur Blanca a je rovněž podepsán pod parfémovými bestsellery Ralph Lauren Romance a CK One by Calvin Klein.


„Při vytváření Avon Sensuelle jsem měl jasný cíl. Chtěl jsem namíchat vůni, která by dokonale splynula se ženou, která ji nosí. Zahřála ji, stala se její druhou kůží. Byla s ní celý den, vyvíjela se a neustále dodávala nejen pocit klidu a pohody, ale i rafinované ženskosti. Pečlivě jsem vybíral ty nejkvalitnější ingredience a krůček po krůčku skládal tuto jedinečnou symfonii. Taková je Avon Sensuelle,” dodává Fremont.