Kampaň 4

Tisková zpráva – kampaň č. 4

Úterý, 12. Únor 2013

Celulitida v ohrožení

Dvoufázové tělové mléko proti celulitidě_Cellu Break_samotnýCelulitida je odjakživa velkým nepřítelem žen. Až do teď. Nové mléko Cellu Break vám pomůže zbavit se nepříjemných projevů celulitidy a vy budete moci bez obav odhodit zimní svršky a přivítat jaro. Nebojte se odhalit svá těla! Avon představuje pomocníka, který dává celulitidě vale.
 

Zimní pochmurné počasí se s námi za chvíli rozloučí a ven nás začnou lákat sluneční paprsky. Nepodceňte přípravu na teplé dny, kdy začneme odkládat oblečení, které zakryje leckteré nedostatky, a začněte svou pokožku zkrášlovat již dnes!


Nové Dvoufázové tělové mléko proti celulitidě Cellu Break z řady Solutions od AvoVizuál_1nu redukuje celulitidu co do hloubky, tak intenzity již za 2 týdny a za 4 týdny je výrazně snížená její viditelnost. Cellu Break zároveň stimuluje buněčný metabolismus tak, že již během šesti dnů se zvyšuje spalování tuků až o 200 %. Tělové mléko pomáhá předcházet i vzniku nové celulitidy, takže si brzy zvyknete na krásná pevná stehna a zadeček.


Cellu Break kombinuje přírodní složky, které jsou v boji proti pomerančové kůži velmi účinné. Jedná se o kávová zrna, která mají zeštíhlující a hydratační účinky, cesmínu paraguayskou, jež zlepšuje mikrocirkulaci a urychluje spalování tuků, a další důležitou složkou jsou plody hlohu, které zlepšují stav pokožky a mají antioxidační účinky.


Sbohem, celulitido!

Efektivní boj s barevnými nerovnostmi pleti – nová varianta Anew přichází!

Vizuál_1Nejednotný tón pleti může být prvním znakem stárnutí pleti, který se může objevit dříve než první jemné vrásky. Nová řada Anew Clinical Absolute Even nerovnosti pleti šetrně redukuje.Sérum a krém pro sjednocení barevného tónu pleti
 

Anew Clinical Absolute Even efektivně a šetrně bojuje s barevnými nedokonalostmi pleti díky složení s DSX-7 corrector komplexem. Tento komplex obsahuje dvě komplementární formy vitaminu C a potlačuje tvorbu melaninu, čímž vylepšuje tón pleti, brání hyperpigmentaci a efektivně cílí na všech 7 typů barevných nerovností.


Po dvou týdnech jsou barevné nerovnosti méně viditelné, po čtyřech týdnech jsou nerovnosti redukovány a po osmi týdnech získává pleť rovnoměrný tón.


K dostání je sérum s koncentrovanějším, účinnějším složením a noční krém s lehkým hydratačním složením.