Kampaň 5

Tisková zpráva – kampaň č. 5

Čtvrtek, 7. Březen 2013

Zažijte příval energie pro vaši pleť

Také se na vaší pleti objevují jemné vrásky, rozšířené póry a stopy únavy? Trápí vás její mdlý vzhled? UVizuál_5ž nemusí! S výrobky Anew Vitale budete vypadat skvěle za všech okolností. Produkty série Anew Vitale se postarají o to, aby vaše pleť vypadala svěže, odpočatě a rozjasněně. A vy se budete cítit báječně!


Nová řada Anew Vitale je obohacena o ProEnergy komplex, který účinně bojuje proti mdlému vzhledu, jemným vráskám, vyčerpané pleti a rozšířeným pórům. 85 procent žen potvrdilo, že známky únavy jsou viditelně minimalizované již za 3 dny.

Vizuál_1Směs vitaminů, antioxidantů a peptidů posiluje strukturu pleti, chrání ji před předčasným stárnutím a dodává jí energii. Výsledek? Pleť vypadá zdravě, odpočatě a jemné vrásky začínají mizet jedna po druhé.


Složení Anew Vitale je sametově hebké a rychle se vstřebává. Navíc má překrásnou květinovou vůni, která vás zajisté potěší. Anew Vitale pleť hydratuje, neucpává póry a není příčinou nežádoucího lesku.


Anew Vitale je nejlepší volbou pro mladou ženu, která vede aktivní a rychlý život a chce, aby její pleť držela krok s tímto náročným životním tempem. Dodejte své unavené pleti energii!

Summer White Sunset

Přívítejte sluneční paprsky s novou vůní

Po dlouhé zimě se všichni těší na teplé dny. Přivétejte krásné slunečné počasí s novou vůní Summer White Sunset a nechte se zahřát kouzelnými paprsky zapadajícího slunce.


Květinově – orientální vůně Summer White Sunset je složená z tónů růžového pepře, svěžího lotosu a jemného březového dřeva; tato harmonická kombinace vás jistě příjemně překvapí.


Nechte se nabít energií vůně Summer White Sunset!

 

 Rozzařte svou pleť

Získejte svěží jarní vzhled, který je nyní velmi módní díky novému Sypkému pudru Ideal Luminous.

Jeho složení s rozjasňujícími perličkami dodá vaší pleti krásný zářivý vzhled. Zatímco obsažené minerální směsi se postarají o výživu vaší pokožky.

Sypký pudr Ideal Luminous