Kampaň 6

Tisková zpráva – kampaň č. 6

Pondělí, 25. Březen 2013

Oddejte se zázraku


Vizuál_1Nová vůně Avon Only Imagine ve vás probudí pocit radosti, optimismu a pozitivní energie. Prožijte krásné jarní dny s jemnou květinovou vůní a poznejte neočekávanou jemnou vůni šťavnatého zeleného jablka s dotekem růžové pivoňky a jemného mošusu.


Avon Only Imagine je první jemná vůně, která obsahuje 100% přírodní extrakt ze zeleného jablka, a je v nabídce exkluzivně od Avonu.


Vůně Avon Only Imagine se řadí do květinovo- ovocné kategorie a její svěží tóny potěší každou romanticky založenou ženu. Kombinuje v sobě neočekávaně jemné tóny šťavnatého zeleného jablka s dotekem růžové pivoňky a jemného mošusu. Právě tato kombinace vás naladí na správnou vlnu a pomůže vám zvládnout každý den s úsměvem na rtech.


Avon Only Imagine EDP je vyjádřením vnitřního optimismu a radosti ve chvíli, kdy se cítíme nejšťastnější.“, tvrdí tvůrce vůní Pierre Negrin.Avon Only Imagine_flakon


Vůni je vhodné aplikovat po horké koupeli nebo sprchování. Teplá voda a pára otevírá póry, které poté vůni lépe vstřebávají.


Oddejte se radostnému zázraku!Horní složky: zelené jablko, listy maliníku, ostružiny

Srdce vůně: fialka, rybíz, růžová pivoňka

Spodní tóny: jemný mošus, cedrové dřevo, santalové dřevo


Vytvarujte své tělo


Komplexní tvarující péče o těloNevěnovaly jste během zimy dostatek péče svému tělu a do plavek ho potřebujete vytvarovat, dokud je ještě čas? Avon vám představuje neviditelného pomocníka Komplexní tvarující péči o tělo ze série Anew Clinical, s jehož pomocí získáte opět pevné křivky.

 Vizuál

Díky technologii Shapewear výrobek účinkuje jako dermatologický lifting a pomáhá obnovit pevnost pokožky. Ihned po použití je pokožka pevnější a tonizovaná, již po dvou týdnech je pokožka viditelně zpevněná a její pevné kontury obnoveny. Při dlouhodobém používání Komplexní tvarující péče o tělo je viditelnost povadlé pokožky na bocích, stehnech, břiše a hýždích redukována.


Myslete na sezonu plavek včas!Pevnější a delší nehty

 Hydratační kúra pro urychlení růstu nehtů

Avon představuje unikátní Hydratační kúru pro urychlení růstu nehtů. Už se nemusíte trápit se slabými a lámavými nehty.


Hydratační složení s výtažky z baobabu, akátu a vitaminy aktivuje mikrocirkulaci a podporuje růst nehtů. Díky tomuto složení budou vaše nehty delší a silnější již za 5 dnů.