Kampaň 7

Tisková zpráva – kampaň č. 7

Středa, 17. Duben 2013

Dopřejte si pocit nekonečných řas

 Vizuál_3

Avon představuje novou řasenku Infinitize, na kterou jste dlouho čekali! Průlomový trojitý kartáček perfektně natočí dlouhé i krátké řasy a exkluzivní složení s tvarujícími mikrovlákny zajistí celistvé pokrytí barvou. Jsme hrdí na to, že můžeme zákazníkům nabídnout inovaci, kterou se zabývá americký patentový úřad.

Řasenka Infinitize od Avonu obsahuje unikátní trojitý kartáček, který bezchybně nalíčí každou řasu. Kartáček je složen ze tří částí: Malá část zachytí a nalíčí řasy ve vnitřním koutku oka a řasy na spodním víčku, střední část dokonale pokryje řasy barvou a velká část prodlužuje řasy

ve vnějším koutku oka.

Infinitize disponuje exkluzivním složením s tvarujícími mikrovlákny, které řasy natočírasenka Infinitize_6

a nadzvednou – váš pohled tak získá oslnivé hloubky.

Použitím řasenky Infinitize získáte:

 až o 120 % delší řasy

 až o 300 % více natočené řasy

 až o 500 % více nadzvednuté řasy


Nová řasenka Infinitize se nerozmazává

a nevytváří žmolky. Aktivní ženy jistě ocení odolnost vůči vlhkosti a potu, takže řasenku Infinitize můžete bez obav používat v letních měsících nebo během sportování. Infinitize je oftamologicky testována.

 Vyplňující hydratační krém proti vráskám Anew Clinical PRO

S nejnovější technologií proti známkám stárnutí

Seznamte se s Vyplňujícím hydratačním krémem proti vráskám Anew Clinical PRO, dalším produktem obsahujícím revoluční molekulu A-F33. Krém viditelně redukuje jemné vrásky a jeho lehké složení vám navíc poskytne potřebnou hydrataci po celý den.Rtěnka Extralasting

Extralasting: extra neodolatelné rty po celý den

Nová rtěnka Extralasting vám poskytne perfektní nalíčení, které vydrží až 8 hodin. Extralasting obsahuje složení odolné vůči rozmazání a setření, takže už si nemusíte dělat starosti s nechtěnými obtisky.

Rtěnka Extralasting je obohacena o vitamin E a obilné proteiny, díky nimž jsou rty hydratované a chráněné.

Už žádné starosti s rozmazávající se rtěnkou!


I vlasy potřebují hydratovat!Hydratační šampon pro všechny typy vlasů

Nejen pokožka, ale i vlasy potřebují svou dávku hydratace. Avon představuje Hydratační péči pro všechny typy vlasů ze série Advance Techniques s novou technologií Moisture IQ, jež vašim vlasům dodá přesně takové množství hydratace, jaké potřebují.

Po použití jsou vlasy vzdušné, pružné, hebké a plné přirozeného pohybu. Hydratační péče dodá vlasům svůdný a přirozeně zářivý vzhled.

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte šampon, kondicionér a bezoplachovou péči z řady Moisture IQ.