Ostatní

Avon na podzim ovládne televizní obrazovky

Úterý, 27. Srpen 2013

Praha, 26.8.2013 Společnost Avon na podzim připravila masivní komunikační podporu pro své největší produktové novinky, do které zahrne známé tváře mezinárodního formátu. Na televizní obrazovky Avon míří hned se dvěma televizními kampaněmi.


Avon, nejúspěšnější prodejce dekorativní kosmetiky v Česku, v září představí svou inovovanou kolekci líčidel Avon Color, která čítá například revoluční řasenku Mega Effects s panoramatickým kartáčkem a dalších 7 nových nebo inovovaných produktů. Kampaň odstartuje na televizních kanálech skupiny Nova dnes, v pondělí 26. srpna, a potrvá 6 týdnů. Tváří televizní kampaně je světoznámá topmodelka Irina Sheyk. Třicetisekundové spoty představí všechny hlavní atributy inovované řady Avon Color: syté barvy, snadné nanášení, vysoké krycí schopnosti a pečující složení. Reklama se objeví z více než 50 procent v hlavním vysílacím čase.


Souběžně s televizní kampaní je také spuštěna tisková kampaň, jejíž lokální tváří se stala populární slovenská herečka Táňa Pauhofová. Inzerce se objeví ve vysokonákladových i prémiových titulech. Za kreativou obou kampaní stojí agentura Badger & Winters, adaptaci měla na starosti agentura TAG Worldwide.

Pětitýdenní digitální kampaň na podporu řady Avon Color byla připravena lokálně agenturou Moneyball a od pondělí je nasazena napříč webem a sociálními sítěmi. Na Facebooku je spuštěna aplikace, prostřednictvím které uživatelé mohou pokládat dotazy lokální oficiální vizážistce značky Avon. Odpovědi k nejzajímavějším dotazům budou natočeny a umístěny na Facebook a YouTube. Součástí internetových aktivit je také soutěž – výherce hlavní ceny získá společenské šaty od přední české návrhářky Taťány Kovaříkové a romantický výlet do Paříže pro dva v celkové hodnotě 80 000 Kč. Soutěž bude komunikována prostřednictvím bannerové kampaně.

Na kampaň na inovovanou dekorativní kosmetiku naváže další kampaň na parfém Instinct, který bude k dispozici v dámské a pánské variantě. Tváří televizní i tiskové inzerce bude americká herečka a modelka Megan Fox. Součástí obou podzimních kampaní jsou i prezentační akce na území celé České republiky, včetně využití prostorů multikin Cinema City.Kontakt pro tisk

Patrik Šilhavý
PR Specialist, Avon Cosmetics
E-mail: patrik.silhavy@avon.com
Tel. +420 731 642 069


O společnosti Avon

Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

Značka Avon byla oceněna za kvalitu

Čtvrtek, 22. Srpen 2013
Praha, 22.8.2013 – Komise expertů Brand Council programu Czech Superbrands  udělila společnosti Avon cenu Superbrands Award. Značka Avon se tak opět zařadila mezi nejlepší značky, které slouží jako příklad pro jiné firmy na českém trhu, jež by se v budoucnu rádi rozvíjely, učily a dynamicky zlepšovaly vytváření image své značky. superbrands


„Věříme, že cena, kterou vyhrála naše značka, je pro naše zákazníky opětovným ujištěním, že Avon přináší inovativní výrobky nejvyšší kvality a účinnou konzistentní marketingovou podporu,” uvedla manažerka PR a reklamy společnosti Avon Alena Pytlíčková. „Ocenění si velice ceníme a je pro nás důkazem, že Avon je kultovní značkou na kosmetickém trhu,” dodala.

„Komise Brand Council složená ze 14 nezávislých odborníků a současně čeští spotřebitelé rozhodli o letošních vítězích cen Superbrands Awards. Letos se usnesli na tom, že Avon mezi vítěze dozajista patří,” uvedl Country Brand Director programu Czech Superbrands Roman Sovják.

Cena Superbrands Award, která na základě odborných kritérií vyzdvihuje nejlepší národní i globální značky registrované v dané zemi, je jasnou pozitivní zpětnou vazbou pro naši značku. Komise Brand Council je složena z uznávaných odborníků, přičemž společnosti nemohou žádat o toto uznání. Pečeť Czech Superbrands Award se od září tohoto roku objeví na katalogu Avon a také na oficiálním webu.

Společnost Avon si velice váží všech ocenění, která pravidelně získává. Během posledních 12 měsíců to bylo například ocenění pro tři produkty od Asociace vizážistů a stylistů anebo ocenění Dobrá značka časopisu Reader’s Digest. Pozitivní hodnocení v Česku  sbírají také reklamní kampaně Avonu.

Avon je značka působící na celém světě a může si užívat toho, že její znalost na většině trhů přesahuje 90 %. Avon jako jedna z nejstarších kosmetických společností vůbec je proto ve světě krásy pojmem a někde dokonce synonymem pro kosmetiku.


Kontakt pro tisk:

Eliška Poláčková
Tel.: 724 009 231
E-mail: eliska.polackova@publicis.cz


O společnosti Avon

Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

www.avonpress.cz
www.avoncosmetics.cz


O mezinárodním programu Superbrands

Tento program byl před více než patnácti lety zaveden ve Velké Británii marketingovými a komunikačními odborníky. Stanovili si dva cíle: uvést do středu pozornosti mimořádně silné značky a prezentovat příklady pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a učili. Od té doby se tento program stal populárním na celém světě a dnes je cena Superbrands Award uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích na pěti kontinentech. Komise Brand Council má klíčovou roli a odpovědnost v každé zemi, která se programu účastní. Organizátoři soutěže proto vybírají pro tuto roli jen vysoce uznávané odborníky, a to na základě rozsáhlého výběrového procesu.

www.czechsuperbrands.com