Kampaň 14

Splňte si své nejdivočejší sny

Čtvrtek, 26. Září 2013
Vydejte se na dobrodružnou cestu po stopách exotiky, vášně a vzrušení. Avon představuje novou smyslnou vůni Avon Instinct EDP, jejíž tváří se stala Vizuál 1známá americká herečka Megan Fox. Sexy, svůdná a odvážná, taková je Instinct EDP.


Nová vůně Avon Instinct EDP zachycuje divokou smyslnost okamžiku, kdy mizí veškeré zábrany a naše smysly nad námi definitivně převezmou moc. Stejně jako vzrušení z náhodného setkání, zachytí vůně opojný pulsující zážitek.


Odkryjte své nejdivočejší sny a touhy se směsí jiskřivých zelených akordů, díky nimž se během okamžiku přenesete do tajuplné zahrady. Vaše smysly se zvolna zahalí do kapek rosy a slunečního svitu.

Avon Instinct EDP

Opojná vůně exotické kamélie vás obklopí svými okvětními lístky a odhalí tak svůdnou vůni evokující pocit pokušení a touhy. Díky zklidňujícím extraktům ze santalového dřeva se budete cítit jako v závoji smyslnosti.


Při vývoji nové vůně Avon Instinct EDP hledal Avon tvář, která vylíčí její divokou svůdnost. Herečka Megan Fox evokuje pravou magnetickou přitažlivost. Právě ona je dokonalou tváří pro vůni, která je skvostně svůdná a zároveň i trochu nebezpečná.

„Tato vůně je to pravé pro ženy, které se chtějí cítit sebevědomě a být sexy. Dodá vám pocit neporazitelnosti,“ říká tvář nové vůně herečka Megan Fox.Parfémovaný tělový sprej Avon Instinct


Příjemné osvěžení vaší pokožce propůjčí Parfémovaný tělový sprej Avon Instinct EDP. Díky hedvábnému Tělovému mléku Tělové mléko Avon InstinctInstinct EDP bude vaše pokožka hebká a dokonale hydratovaná.
Zakryje rozšířené žilky!Zklidňující krycí korektor

Avon představuje nový Zklidňující krycí korektor Calming Effects, který bezchybně zakrývá rozšířené žilky, zarudnutí a akné.

Zelený korektor se snadno roztírá a neutralizuje zarudnutí pleti. Vaše pleť bude rozzářená a dokonale sjednocená.Hydratační rituál ze starověkého Egypta

Jedinečné extrakty z leknínu a bavlny se spojily v nové relaxační řadě Planet Spa Egyptian Secrets. Nechte se hýčkat těmito krásnými tropickými rostlinami, které jsou známé svými zklidňujícími účinky. Jejich výtažky dokonale zjemňují, hydratují a zklidňují pokožku.


Olej na tělo a do koupele s výtažky z leknínu zanechává pokožku hebkou a jemnou již při první koupeli.


Slupovací pleťová maska s výtažky z leknínu čistí pleť, zlepšuje její texturu a dodává pleti hebkost a svěží vzhled.


Krém na ruce a nohy s výtažky z leknínu zjemňuje suchou pokožku, zanechává ruce i nohy dokonale hydratované a přináší jim úlevu během noci.


Slupovací pleťová maska s výtažky z leknínuKrém na ruce a nohy s výtažky z leknínu Olej na tělo a do koupele s výtažky z leknínu