Ostatní

Vyhlášení cen Vůně roku bylo ve znamení společnosti AVON: Parfémy LUCK nadchly odbornou porotu i veřejnost

Úterý, 4. Listopad 2014

Praha 4. 11. 2014Již pošesté vyhlásil časopis Žena a život soutěž o nejkrásnější vůni a nejhezčí flakon letošního roku. O titul se ucházelo celkem 42 vůní ve 4 kategoriích: Dámská vůně Prestige, Pánská vůně Prestige, Dámská vůně Popular a Pánská vůně Popular.


rtrtrSpolečnost AVON Cosmetics měla dvě želízka v ohni – dámskou a pánskou vůni AVON LUCK. Obě dvě vůně si nakonec odnesly prestižní ocenění a AVON tak byl jedinou firmou, která si ze slavnostního večera odnášela hned dvě trofeje. Pánská varianta LUCK získala ocenění v kategorii Popular udělené širokou veřejností a dámská získala ocenění poroty rovněž v kategorii Popular. Do odborné poroty zasedly takové osobnosti, jako topmodelka Pavlína Němcová, herečka Dana Batulková či textař Michal Horáček.


„Jsme velmi potěšeni tím, že hned obě naše verze vůně LUCK zaujaly čtenářky i odbornou porotu a vybojovaly si prvenství v silné konkurenci. Děkujeme všem hlasujícím za přízeň, velmi si jí vážíme,“ říká manažerka PR a reklamy Alena Pytlíčková.


Vůně LUCK jsou letošní novinkou společnosti AVON a jistě se stanou i oblíbeným dárkem, který se objeví pod nejedním vánočním stromečkem. Tváří produktů se stala světová tenisová hvězda Maria Šarapovová.

aaaaKontakt pro tisk

Patrik Šilhavý
PR Specialist, AVON Cosmetics
E-mail: patrik.silhavy@avon.com
Tel. +420 731 642 069


O společnosti AVON

AVON, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

AVON to dnes rozjede spolu s Kylie Minogue

Úterý, 21. Říjen 2014

Praha, 21.10.2014 – Společnost AVON se stala oficiálním on-screen partnerem koncertů Kylie Minogue v Praze a Bratislavě. K této příležitosti firma představila několik marketingových aktivit, které doplňují podporu k hlavním podzimním produktovým novinkám: řasence Big & Daring, parfému AVON Luck a péči pro suchou pleť Anew Nutri-Advance.


„Kylie a AVON mají mnoho společného, ať už to je krása nebo filantropie,“ sdělila generální ředitelka Avonu pro Česko a Slovensko Andreea Moldovan. „Jsme velice hrdí, že jsme se s Kylie spojili. Našim zákazníkům tak můžeme přinést přidanou hodnotu, kterou očekávají,“ dodala.

Během dnešní show v Praze zazní několik reklamních spotů na produkty AVON, se kterými se diváci mohli nebo budou moci setkat také na televizních obrazovkách. Oficiální partnerství firma prezentuje také na svém webu, a to formou banneru, který odkazuje na „nejlepší nabídky pro vzhled bohyně.“

AVON spustil komunikaci i na svém facebookovém profilu, kde pro fanoušky připravil soutěž o lístky.


Kontakt pro tisk

Patrik Šilhavý
PR Specialist, AVON Cosmetics
E-mail: patrik.silhavy@avon.com
Tel. +420 731 642 069


O společnosti AVON

AVON, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

Hard Rock Cafe bojuje proti rakovině – začíná Pinktober

Středa, 24. Září 2014

Série koncertů Hard Rock Cafe Praha jako součást 15..ročníku charitativní akce na podporu boje proti rakovině prsu ve spolupráci se společností AVON.

 

HRC-+-Pinktober-LogoHard Rock Cafe Praha vyzývá fanoušky, hudebníky a přátele, aby se přidali k 15. ročníku PINKTOBER® kampaně! Série koncertů během října podpoří veřejnou sbírku AVON konta proti rakovině prsu.


Program 15. ročníku PINKTOBERu, probíhající v září a říjnu po celém světě, zahrnuje pochody proti rakovině prsu, módní přehlídky, koncerty, speciální PINK menu a mnoho dalších akcí. Každý návštěvník jakéhokoli podniku Hard Rock tak pomáhá zvyšovat povědomí o problematice, která ovlivňuje životy milionů lidí. Výtěžek kampaně je pak věnován na další výzkum rakoviny prsu.Koncerty v Hard Rock Cafe Praha

Hard Rock Cafe Praha připravilo sérii tří speciálních koncertů.


3. října bude Pinktober v Praze zahájen speciálním akustickým koncertem Marka Ztraceného. Marek má za sebou nedávný úspěch se singlem Sex s ex, který se držel na prvním místě nejhranějších skladeb po neuvěřitelných 12 týdnů. Poslední satirický singl Povolání syn již mohou fanoušci slyšet v rádiích a vznikl k němu i originální animovaný videoklip. Díky tvrdé práci má Marek za sebou veleúspěšnou koncertní sezónu, na Kryštof kempu Marek zahrál před tisícovkami lidí.


Janek Ledecký pokřtí v rámci Pinktoberu 15. října desku Všichni dobří andělé, první řadové album po devíti letech. Deska bude výjimečná především tím, že každou skladbu si Janek rozdělí s jedním či více kolegy z branže. Můžeme se tak těšit, že na křtu vystoupí spolu s některými hosty alba, kterými jsou třeba písničkář Ivan Hlas, rockerka Marta Jandová, frontman Kabátů Pepa Vojtek, Lucie Vondráčková nebo Ivana Chýlková. Právě s Ivanou nazpíval singl Všichni dobří andělé, který již koluje českým éterem. „Zpěváci a zpěvačky, kteří se na nahrávce objeví, jsou lidé, se kterými už dlouho spolupracuji, něco jsem s nimi zažil a většinou i účinkovali v mých projektech. Není za tím žádný kalkul, spíš setkání se starými přáteli ve studiu,“ dodává Ledecký.


Sérii koncertů uzavře 24. října křest dlouho očekávané desky Chinaski, která bude mít stejný název jako studia Rockfield, kde v zářijových dnech vznikala. Kapela tak mohla čerpat inspiraci v prostředí, ve kterém byly nahrány hity skupin jako jsou Oasis, Coldplay nebo Queen. Na kolekci nových skladeb dohlížel producent Manic Street Preachers Greg Haver, který s Chinaski spolupracoval už na dvou úspěšných skladbách Stížnost a Hlavolam.

“Spojuje nás odhodlání natočit nejlepší desku týhle skupiny a Greg je pro!“ doplňuje zpěvák Michal Malátný. Netrpělivě tak očekáváme křest desky Rockfield, která slibuje velkou událost!


Výtěžek ze vstupného ze všech koncertů putuje na veřejnou sbírku AVON konto proti rakovině prsu.

„Jsme velmi rádi, že jsme se již potřetí stali partnery pražského Piktoberu, na kterém opět vystoupí skvělí hudebníci. Peníze budou předány na lokální projekty zaměřené na boj s tímto zákeřným onemocněním. Pomohou motivovat další ženy k pravidelné návštěvě screeningových center, protože prevence je zejména u rakoviny prsu tím nejzásadnějším,“ uvedla manažerka PR a reklamy společnosti AVON pro Českou a Slovenskou republiku Alena Pytlíčková.

 

 

Co: Akustický koncert Marka Ztraceného


Kdy: 3. 10. 2014 20:00


Kde: Hard Rock Cafe Praha, Malé náměstí 3, Praha 1


Vstup: 150 Kč, předprodej v Hard Rock Cafe PrahaCo: Křest desky Všichni dobří andělé Janka Ledeckého


Kdy: 15. 10. 2014 20:00


Kde: Hard Rock Cafe Praha, Malé náměstí 3, Praha 1


Vstup: 150 Kč, předprodej v Hard Rock Cafe PrahaCo: Křest desky Rockfield kapely Chinaski


Kdy: 24. 10. 2014 20:00


Kde: Hard Rock Cafe Praha, Malé náměstí 3, Praha 1


Vstup: 250 Kč, předprodej na http://www.chinaskishop.cz/ROCKFIELD
Počet fanoušků Avonu na Facebooku přesáhl 100 000

Pondělí, 22. Září 2014

Praha, 22. 9. 2014 Počet lokálních fanoušků Avonu na Facebooku minulý týden přesáhl 100 000. AVON tak potvrdil svoji vedoucí pozici na této sociální síti mezi kosmetickými společnostmi v České republice.


„Z výsledku máme obrovskou radost. Naše dlouhodobá vedoucí pozice v počtu fanoušků je pro nás důkazem, že naše digitální strategie, kterou jsme nastavili před dvěma lety, je úspěšná,” prohlásila manažerka digitální komunikace firmy AVON Jitka Hrdinová. Jak dále dodala, 97 % všech fanoušků pochází z Česka. Hrdinová tak upozornila na fanouškovskou základnu jiných firem, kde cizinci často tvoří podstatnou část.

Skvělých výsledků AVON dosahuje i v dalších měřitelných veličinách, například v zapojení uživatelů. Podle Hrdinové je to způsobeno tím, že facebooková stránka Avonu se stala veřejnou poradnou, kde si nejen ženy vyměňují své zkušenosti a navzájem si poskytují rady.


Výborně si vedou také charitativní profily Avonu: „AVON Pochod” je podle serveru Socialbakers.com druhým nejúspěšnějším profilem v kategorii CSR a „AVON proti domácímu násilí” je ve stejné kategorii pátý.


AVON na Facebook v České republice vstoupil na konci roku 2010. Od té doby představil stovky soutěží pro své fanoušky a desítky různých aplikací, často ve spolupráci se známými tvářemi. Například v květnu tohoto roku to byl pětibojař a olympijský vítěz David Svoboda; v současnosti je to herečka Táňa Pauhofová.


Kontakt pro tisk

Patrik Šilhavý
PR Specialist, AVON Cosmetics
E-mail: patrik.silhavy@avon.com
Tel. +420 731 642 069


O společnosti AVON

AVON, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

Mezinárodní hvězdy posílí podzimní reklamy Avonu

Čtvrtek, 28. Srpen 2014

Praha, 28.8.2014 – Hned tři kampaně si pro letošní podzim připravila přední kosmetická společnost AVON. Její produkty v reklamách podpoří mezinárodně známé osobnosti jako Maria Šarapovová, Daniela Peštová, Irina Shayk a další.


gssPrvní kampaň bude nasazena už na začátku září a bude věnována nové řasence Big & Daring. Zákaznice má zaujmout díky jemnému složení s kolagenem, keratinem a proteiny, které dodává řasám objem, zatímco je zanechává hebké, pružné a bez žmolků. V televizní variantě se objeví topmodelka a přítelkyně fotbalisty Cristiana Ronalda Irina Shayk. Spot namluvila herečka Iva Pazderková. V tiskové reklamě a PR projektech vystupuje herečka Táňa Pauhofová, která je lokální tváří Avonu pro dekorativní kosmetiku druhým rokem.


Řasenka Big & Daring zaznamenala skvělý ohlas u českých blogerek, kterým byl produkt poskytnut v rámci exkluzivního testování za účasti 19 blogerek. Součástí komunikace nové řasenky tak bude výsledek testování – “89 % blogerek doporučuje řasenku svým čtenářkám.”Digitální oddělení Avonu ve spolupráci s agenturou Moneyball připravilo na podporu prodeje dekorativní kosmetiky facebookovou aplikaci „AVON Knihovna”, jejíž součástí je kvíz z oblasti líčení. V obou zemích Avon rozdá dohromady 1000 odměn pro soutěžící v podobě řasenek Big & Daring.Na konci záři se AVON připomene v doprovodu slavné tenisové hráčky Marie Šarapovové, která se stala tváří nového parfému pro ni a pro něj AVON Luck. Český hlas propůjčila moderátorka Gábina Partyšová. Stejně jako ostatní podzimní televizní kampaně, bude i tato trvat 6 týdnů a objeví se na obrazovkách skupin Nova a Prima a na kabelových kanálech.V druhé polovině října AVON spustí kampaň na novou řadu prémiové pleťové kosmetiky Anew Nutri-Advance. Nová řada gggoblíbené omlazující kosmetiky bojuje s příznaky suché až velmi suché pleti. V tiskové kampani a v PR aktivitách bude figurovat topmodelka Daniela Peštová, která je s Avonem spjatá již od roku 2008. Tiskovou kampaň doplní televizní spot.Součástí kampaní bude poprvé logo „AVON je značka No. 1 na kosmetickém trhu v ČR” (podle údajů organizace Euromonitor International Limited je AVON vedoucí společností v Česku z pohledu tržeb v kategoriích Krása a Péče o tělo). Logo se také od září objeví na katalozích AVON a v některých advertorialech.


Podzimní kampaně protne product placement na TV Nova. Produkty AVON budou aktivně včleněny do děje seriálu Ordinace v růžové zahradě.Vizuál kampaní připravila agentura Badger & Winters, adaptaci má na starosti TAG Worldwide. O nákup médií se postarala Starcom MediaVest Group. Všechny kampaně budou také doplněné o podporu na internetu, a to formou spotů na YouTube, bannerové reklamy a reklamy ve vyhledávačích.Kontakt pro tisk


Patrik Šilhavý
PR Specialist, AVON Cosmetics
E-mail: patrik.silhavy@avon.com
Tel. +420 731 642 069
O společnosti AVON


AVON, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

AVON na festivalu rozpoutá Souboj barev

Pátek, 4. Červenec 2014

Praha, 4.7.2014 – Přední kosmetická společnost AVON se rozhodla podpořit své partnerství s hudebním festivalem Colours of Ostrava aktivační soutěží na svém facebookovém profilu. Uživatelé budou moci soutěžit o sprchové gely řady Senses, které budou k dispozici i přímo ve festivalových sprchách, a samozřejmě také o vstupenky na akci. Kampaň pro svého klienta vytvořila agentura SYMBIO Digital.


Během první poloviny července se fanoušci facebookového profilu AVON mohou přímo v příspěvcích zapojit do soutěže nazvané „Souboj barev“. Soutěžním úkolem je poznat, které hvězdy festivalu se skrývají za jednotlivými barevnými variantami sprchových gelů Senses. Turnajovým pavoukem pak jednotlivé hvězdy postupují až do finálového souboje, z nějž vzejde nejen absolutní vítěz Souboje barev, ale také noví majitelé volných vstupenek na festival.

„Naši fanoušci jsou na sociálních sítích velmi aktivní, a tohle je skvělá možnost, jak do vzájemné komunikace zapojit hudbu, důležitou součást jejich života. Je to velmi hravý koncept, ale také je přesně navázaný na produkt a na naše partnerství s Colours of Ostrava, proto věříme ve vysoký engagement,“ vysvětluje očekávaný přínos kampaně Jitka Hrdinová, manažerka digitální komunikace Avonu pro Českou republiku a Slovensko.

AVON je z pohledu počtu lokálních fanoušků nejúspěšnější kosmetickou firmou na českém Facebooku. V současné době společnost registruje téměř 94 tisíc fanoušků.


Kontakt pro tisk

Michal Čech
E-mail: MichalCech@seznam.cz
Tel. +420 737 418 801


Modelka Irina Shayk ukázala svojí krásu také na filmovém plátně

Středa, 2. Červenec 2014

herculesPraha, 2.7.2014 – Kdo je ta kráska po boku Hercula? Světoznámá modelka ruského původu Irina Shayk (28), přítelkyně známého fotbalisty Cristiana Ronalda, si zahrála ve filmu Hercules a světu dokázala, že je mimo jiné skvělá herečka. Irina představuje současný ideál krásy a je jednou z nejznámějších modelek současnosti. Proto není divu, že o práci nemá nouzi a oděvní, kosmetické i průmyslové společnosti se o ní perou.  Její kariéra tak neustále strmě stoupá.


Kromě toho, že je Irina Shayk úspěšnou modelkou, je mezinárodní tváří kosmetické firmy AVON. Kampaň s Irinou byla v Česku dokonce vyhodnocena jako jedna z nejúspěšnějších. Irina je tváří dekorativní kosmetiky a můžete se s ní setkat také při listování katalogem AVON.


Irina se objevila na hned několika titulních stranách celosvětově známých magazínů. Také si zahrála ve irinavideoklipu Kanyeho Westa. Tato sexbomba s neodolatelnými křivkami byla oceněna jako Nejlepší mezinárodní modelka roku 2010 a obsadila první místo v anketě „Top 50 nejvíce sexy ruských žen“. V roce 2011 byla zvolena nejvíce sexy ženou světa.


Do toho všeho ještě zvládá charitu a přijala nabídku zahrát si v dobrodružném mytologickém filmu Hercules, kde hraje po boku Dwayne Johnsona jeho ženu Megaru. Film bude mít v českých kinech premiéru 24. července 2014.


Kontakt pro tisk

Michal Čech
E-mail: MichalCech@seznam.cz
Tel. +420 737 418 801

Tváří jarní kampaně Avonu je topmodelka Daniela Peštová, společnost se zaměří na náročné zákazníky

Pondělí, 7. Duben 2014

AVON Reversalist_ kampan

Praha, 7.4.2014 – Společnost AVON si na jarní sezónu přichystala reklamní kampaň, jejíž tváří se stala topmodelka Daniela Peštová. Kampaň komunikuje vylepšenou řadu omlazující kosmetiky Anew Reversalist a probíhá souběžně v České republice a na Slovensku.


„Velice si ceníme toho, že můžeme spolupracovat s osobností, jakou je Daniela Peštová,“ prohlásila ředitelka Avon pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan. „Daniela je pro nás symbolem krásy a ženskosti a my věříme, že svým šarmem okouzlí všechny, kteří novou reklamu uvidí,” dodala.


V České republice kampaň proběhne v tiskových médiích určených ženám, a to zejména v prestižních titulech. Kampaň odstartovala na počátku dubna a potrvá 5 týdnů. Čtenáři se mohou setkat s celostranami i dvoustranami. AVON na dvoustranách využil velkého prostoru a zobrazuje všechny produkty z řady Anew Reversalist.


Ústředním prvkem kampaně je slogan „My vyhladíme vaše vrásky, vy zaujmete oslnivou pletí.“ Kampaň akcentuje schopnosti vylepšené řady prémiové kosmetiky Anew Reversalist, která dokáže obnovit produkci elastinu do jednoho týdne a je určená ženám nad 35 let.


Produkty Anew Reversalist vyhlazují jemné linky a vrásky, obnovují kožní buňky a zpevňují pleť. Zcela nový produkt na rozhraní krému a pudru, Obnovovací vyhlazující krém pro zdokonalení pleti Anew Reversalist, dokáže během chvilky vyplnit vrásky a pleti navrátit mladistvý vzhled.


„Moje pleť je neustále zatěžována. Make-upy, líčení, cestování, únava, vnější podmínky. Jako modelka ale musím vypadat neustále skvěle, a proto si z pleťových krémů vybírám tu nejlepší a nejúčinnější péči. Vsadila jsem na řadu Anew od Avonu. Věk je jen číslo, nemyslíte?,“ řekla tvář kampaně Daniela Peštová.


Součástí kampaně je také PR podpora, jejíž součástí byla tisková konference a naplánovány jsou také soutěže, advertorialy a PR články. Za kreativou reklamní kampaně stojí agentura Badger & Winters, adaptaci měla na starosti TAG Worldwide. Mediální plánování zajistila Starcom MediaVest. PR podporu AVON připravil interně ve spolupráci s agenturou Publicis PR.


AVON také dokončuje přípravy ke spuštění nového projektu, v rámci kterého se hodlá zaměřit na náročné zákazníky. Pro ženy, které upřednostňují nejvyšší kvalitu, společnost vytvořila značku AVON Premium, pod kterou brzy zahájí prodej prémiových výrobků nejvyšší kvality: Anew a Luxe. Součástí nové strategie bude zcela nový web AVON Premium, který bude propojený s online obchodní platformou, a zákazníkům tak opět umožní nakupování přes internet. Zboží zákazníkovi zdarma doručí AVON Lady – domů, do práce nebo třeba do oblíbené kavárny. Stránky, které budou spuštěny v polovině dubna, a které budou dostupné na adrese www.avonpremium.cz, připravuje agentura Moneyball.


Pro propagaci značky AVON Premium firma využije bannerovou kampaň, PR články, advertorialy, soutěže a další speciální projekty. V nich pracuje s exkluzivním partnerstvím s klinikou Yes Visage a Prim. MUDr. Monikou Kavkovou; a také partnerství s předním českým vizážistou Pavlem Bauerem.


Součástí projektu AVON Premium je i speciální minibrožura AVON Premium, která byla distribuována v síti Avon Lady / Avon Gentlemanů a také byla vložena do celoplošného nákladu OK! Magazínu.Kontakt pro tisk

Patrik Šilhavý
PR Specialist, AVON Cosmetics
E-mail: patrik.silhavy@avon.com
Tel. +420 731 642 069


O společnosti Avon

Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

AVON představil své tváře pro letošní rok

Pondělí, 3. Březen 2014

index-300x109Praha, 3.3.2014 – Společnost AVON na dnešní tiskové konferenci představila své ambasadory pro rok 2014. Společnost se spojila se známými tvářemi z řad filmu a modelingu, stejně jako s předními odborníky z oblasti dermatologie a vizážistiky.


AVON ve svých řadách opět přivítal topmodelku Danielu Peštovou. Ta je od roku 2008 ambasadorkou charitativního projektu AVON proti domácímu násilí a v některých letech byla tváří i pleťové kosmetiky. Daniela Peštová bude mít letos napilno, protože se bude kromě charity věnovat také podpoře prémiových řad: v oblasti péče o pleť je tváří značky Anew, v oblasti dekorativní kosmetiky potom značky Luxe. V dubnu AVON představí tiskovou kampaň na inovovanou řadu Anew Reversalist, jejíž tváří bude právě Daniela Peštová.


Zcela novou tváří se stala Prim. MUDr. Monika Kavková, v současné době působící jako vedoucí lékařka na klinice YES VISAGE. Monika Kavková, odbornice na estetickou a korektivní medicínu, kosmetologii a dermatologii, je mezinárodní odbornou školitelkou a autorkou mnoha článků. V Avonu je další tváří produktové linie Anew a kromě toho, že testuje nové výrobky, také zákazníkům Avonu poskytuje důležité informace a cenné rady v souvislosti s jejich používáním.


Pavel Bauer patří mezi nejúspěšnější české vizážisty a věnuje se především prémiové nabídce dekorativních kosmetických výrobků od Avonu. Pro zákaznice připravuje návody na trendové líčení a také profesionální tipy, jak nejlépe využít vlastnosti jednotlivých výrobků. Pavel Bauer se věnuje vizážistice od roku 1993. V roce 1996 získal titul mistra České republiky a o rok později titul vicemistra na světové soutěži.


Kvarteto letošních ambasadorů uzavírá herečka Táňa Pauhofová. Ta je tváří dekorativní kosmetiky od Avonu od minulého roku. Tato charismatická herečka ze Slovenského národního divadla v minulosti představovala role např. ve filmu Román pro muže nebo v oceňované minisérii Hořící keř. Táňa Pauhofová již letos stačila zákaznicím představit novou rtěnku s pečujícím balzámem Ultra Colour Absolute a na druhou polovinu si schovala další skvělé novinky.


Ambasadoři Avonu se objevují nejen v katalogu AVON, ale jsou také tvářemi reklamních kampaní a představí se také v rámci digitální komunikace na webu a sociálních sítích. O nadcházejících kampaních bude společnost informovat v průběhu příštích měsíců.Kontakt pro tisk

Michal Čech
Publicis Prague
E-mail: michalcech@seznam.cz
Tel. +420 737 418 801


O společnosti Avon

Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

Zákaznický servis Avonu otevírá další komunikační kanál

Čtvrtek, 13. Únor 2014

index

Praha, 13.2.2014 – AVON otevřel nový komunikační kanál pro řešení požadavků směřujících na pracovníky zákaznického servisu. AVON Lady a AVON Gentlemani se nově mohou na zákaznický servis obracet pohodlně prostřednictvím Facebooku.


„Hlavní motivací k vytvoření této aplikace bylo především zjednodušení a zrychlení komunikace s našimi AVON Lady a AVON Gentlemany, kteří využívají Facebook jako své přirozené prostředí,“ poznamenala generální ředitelka Avonu pro Česko a Slovensko Andreea Moldovan.


Aplikace nazvaná AVON Servis umožňuje všem AVON Lady a AVON Gentlemanům řešit své požadavky prostřednictvím záložky na oficiální stránce AVON Česká republika. Pracovníci zákaznického servisu pak jejich požadavky řeší se stejnou prioritou, jako kdyby je přijali prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.


Ve většině případů obdrží tazatelé odpověď dokonce během několika desítek minut. „Narozdíl od e-mailu, kde je garantovaná doba odpovědi 24 hodin, je uživatelům facebookové aplikace ve standardních případech odpovídáno již v intervalu 2 hodin,” dodala Moldovan.


Aplikaci pro AVON připravila agentura Moneyball.


AVON Servis: https://www.facebook.com/AVONCzech/app_633540453372621


Kontakt pro tisk

Michal Čech
Publicis Prague
E-mail: michalcech@seznam.cz
Tel. +420 737 418 801