Kampaň 8

AVON a David Svoboda přináší novou řádu pánské kosmetiky

Pondělí, 26. Květen 2014
sAVON představuje novou značku pánské kosmetiky AVON Sport, která mužům přináší kompletní péči o tělo. Tváří nových produktů se stal moderní pětibojař a zlatý medailista z Londýna 2012 David Svoboda.


„Velmi rád jsem se stal tváří sportovní kosmetické řady AVON pro muže. Beru to jako novou výzvu,“ prohlásil David Svoboda, který se aktuálně připravuje na mistrovství světa v moderním pětiboji, které proběhne v září tohoto roku.


Produkty AVON Sport jdou do prodeje ve 3 řadách: Dynamic Fresh, Bold Focus a Action Kick. Každá z nich obsahuje atraktivní vůni, osvěžující kuličkový deodorant-antiperspirant a sprchový gel na tělo a vlasy v jednom.


„Je to poprvé, co se jako společnost pro ženy výrazně soustředíme na kosmetiku pro muže,“ uvedla generální ředitelka Avonu pro ČR a SR Andreea Moldovan. „Pánská kosmetika má z našeho pohledu veliký potenciál a my jsme se rozhodli mužům přinést kvalitní a přitom dostupnou péči,“ dodala.


Uvedení nových produktů AVON Sport bude podpořeno něčím opravdu netradičním. AVON pro uživatele Facebooku připravil lechtivou aplikaci, díky které budou moci objevit, jak si David udržuje svoji svěžest a vitalitu. Hra bude spuštěna na začátku června.

sa
AVON Sport: Bold Focus

Sada Bold Focus zaujme silné atraktivní muže, kteří se nebojí dobrodružství.

„Sportovní duch, odhodlanost a atraktivní vůně. To jsou věci, které ženy vždy ocení,“ říká o nové sadě Bold  Focus David Svoboda.


SVĚŽÍ – DŘEVITÁ KATEGORIE

Bazalka, vetiver, cedrové dřevo

Bold Focus EDTKuličkový deodorant antiperspirant Bold Focus

Sprchový gel na tělo a vlasy Bold Focus


AVON Sport: Dynamic Fresh

Sada Dynamic Fresh je určená pro dynamického muže, který je nabitý pozitivní energií. „Do tréninku jdu vždy naplno a snažím se podávat, co nejlepší výkony. Pak musím svému tělu vše oplatit odpovídající péči, a proto jsem zvolil řadu AVON Sport Dynamic Fresh,“ řekl David Svoboda.


CITRUSOVĚ-KAPRADINOVÁ KATEGORIE
Šťavnaté citrusy, chladivá svěžest, mošus

Dynamic Fresh EDTKuličkový deodorant antiperspirant Dynamic FreshSprchový gel na tělo a vlasy Dynamic Fresh
AVON Sport: Action Kick

Sada Action Kick si zamiluje každý rozhodný muž, který ví, jak dosáhnout svých cílů.„Často až pět tréninkových fází denně a k tomu společenské a charitativní akce. Můj program bývá opravdu náročný, ale výrobky AVON Sport mi pomáhají vše zvládat a zároveň se cítit svěží,“ uvedl David Svoboda.


DŘEVITĚ-AROMATICKÁ KATEGORIE
kardamon, pelargónie, santalové dřevo

Action Kick EDTKuličkový deodorant antiperspirant Action KickSprchový gel na tělo a vlasty Action KickVizuálZahalte se do vůně slunce

V hřejivém, klidném odpoledni se po okolí rozlévá atmosféra klidu a dokonalé harmonie. Zahalte se do slunečných tónů vůně Perceive Soleil EDP a pociťte moment neodolatelné svěžesti.


Lepší a okamžitě viditelné výsledky

Inovované Obnovovací zpevňující sérum Anew Reversalist má pětinásobně vyšší koncentraci unikátní technologie Tri-Elastinex.


Obnovovací zpevňující sérum Anew Reversalist obnovuje jednotlivé vrstvy pleti, vyhlazuje pleť a dodává jí mladistvý vzhled.


99 % žen potvrdilo, že sérum pleť zpevňuje na pohled i dotek ihned po první aplikaci.

Obnovující zpevňující sérum Anew Reversalist