Kampaň 11

Dokonalá pleť. Okamžitě!

Středa, 30. Červenec 2014
AVON představuje skvělou novinku pro horké letní měsíce: Rozjasňující BB krém Anew Ultimate 7S SPF 20, díky kterému bude vaše pleť vypadat dokonale i bez make-upu. Díky technologii Pro 7Sirtuin navíc dochází k redukci jemných linek již za dva týdny.Rozjasňující BB krém Anew Ultimate_vizuálPři vysokých teplotách naše pleť dostává zabrat. Vysoké teploty, slaná voda, vítr – to jsou faktory, které mají zásadní vliv na vzhled naší pleti. Proto AVON uvádí nový BB krém z řady Anew, který vaši pleť nejen vyživí, ale také dokonale sjednotí tón pleti.


Unikátní technologie Micro-Sheer+ odrážející světlo a složení s mikrokapslemi okamžitě splyne s tónem vaší pleti, sjednotí ho a pleť rozjasní.


„BB krém Anew Ultimate je skvělá volba na léto, a to díky jeho lehké příjemné textuře, která nezatěžuje pleť, a ochrannému faktoru SPF 20, jenž pleť chrání před slunečním zářením,“ uvedl oficiální vizážista Avonu Pavel Bauer. „Pokud máte suchou pokožku, doporučuji použít podkladový krém,“ dodal.


Další jedinečnou technologií obsaženou v Rozjasňujícím BB krému Anew Ultimate 7S je Pro 7Sirtuin, díky němuž je stimulováno 7 proteinů mládí a je zvýšena produkce kolagenu. To vede k následné redukci výskytu vrásek již za 2 týdny*.


Kouzlo keratinu:  Dokonale lesklé vlasy

Díky unikátnímu komplexu Smart Technology s intenzivním keratinem, vitaminem E a avokádovým olejem bohatým na omega-6 mastné kyseliny budou vaše vlasy nádherně hebké a lesklé.


Keratin pomáhá posilovat strukturu vlasového vlákna. Používáním výrobků pro péči a vlasy s kreatinem účinně doplníte keratin, který chybí poškozeným vlasům.


V nabídce péče o poškozené vlasy s keratinem objevíte šampon, kondicionér, sprej, masku a brzy také koncentrované sérum.

dsDavid Svoboda přináší novou vodu po holení AVON Sport

Novou Vodu po holení a vůni z řady AVON Sport Dynamic Fresh ocení dynamičtí mužové, kteří jsou nabití pozitivní energií.

Novinku z řady Dynamic Fresh lze používat po holení, pleť je tak během okamžiku osvěžena a jemněVoda po holení EDT Dynamic Freshdfd provoněna. Během dne skvěle osvěží i jako příjemná vůně.

Novou vodu po holení si oblíbil i zlatý medailista v moderním pětiboji a tvář řady AVON Dynamic Fresh David Svoboda.