Kampaň 16

AVON a Christian Lacroix přináší drahocennou zlatou ambru

Pondělí, 10. Listopad 2014

VizuálModerní, sofistikované, okázalé. Přesně takové jsou nové vůně Christian Lacroix Ambre pro ni a pro něj vytvořené světoznámým francouzským módním domem Christian Lacroix.


Po úspěchu předchozích parfémů, Nuit a Rouge, přichází proslulý návrhář Christian Lacroix s novými sofistikovanými vůněmi Christian Lacroix Ambre pro ni a pro něj, a to opět v exkluzivní spolupráci s Avonem.


Okázalá dámská vůně Christian Lacroix Ambre for Her se otevírá třpytivými tóny mandarinky, podmanivé růže a luxusní zlaté ambry, jejíž přírodní varianta je dnes cennější než zlato.


Sofistikovaná pánská vůně Christian Lacroix Ambre for Him pak zaujme orientálně-dřevitým nádechem, ve které se snoubí tóny pikantního bergamotu, čerstvého mechu a smyslné zlaté ambry.


Složení vůně Christian Lacroix for Her:
Cypřišově-gurmánská kategorie
Mandarinka, růže. zlatá ambra


Složení vůně Christian Lacroix for Him:
Orientálně-dřevitá ambrová kategorie
Pepř, bergamot, čerstvý mech, zlatá ambra


CHRISTIAN LACROIX
Je zakladatelem stejnojmenného módního domu. Předtím spolupracoval například s Hermès, Jean Patou nebo Guy Paulin. V současné době působí jako návrhář divadelních kostýmů a je uměleckým poradcem Pařížské mincovny. Mimo to navrhl interiér vlaků TGV a několika luxusních hotelů.

Christian Lacroix Ambre pro ni Christiana Lacroix Ambre pro něj

Nový Rozjasňující korektor Luxe pro zářivý pohled

Rozsviťte svůj pohled během sychravých podzimních dnů s novým Rozjasňujícím korektorem Luxe. Krémový korektor obsahuje speciální perličky, které odrážejí světlo a pomáhají tak zakrývat tmavé kruhy, jemné linky a známky únavy pleti a navíc dodává pleti bezchybný a zářivý vzhled. K dispozici ve dvou odstínech: Fair a Medium.

Rozjasnující korektor LuxeObjevte limitovanou kolekci Luxe. V barvách růžového zlata

AVON představuje limitovanou edici dekorativní kosmetiky Luxe v barvách růžového zlata.
Řasenka Luxe Extravagance obsahuje pigmenty z černých perel, řasy dokonale posílí a poskytne jim potřebnou péči. Vybírejte ze dvou odstínů: Caviar Black a Burgundy.


Váš pohled bude neodolatelný díky Paletě očních stínů Luxe, která obsahuje výtažky z exotické orchideje.

Výstřižek Rasenka Luxe Extravagance - limitovaná edice