Kampaň 17

Uvádíme Premiere Luxe Gold Blush. Vůni inspirovanou růžovým zlatem

Úterý, 2. Prosinec 2014
dwwwAVON představuje novou luxusní vůni Premiere Luxe Gold Blush EDP inspirovanou nejnovějším trendem – růžovým zlatem. Objevte podmanivé aroma této vůně ukryté v překrásném flakonu.


Po úspěchu magické vůně Premiere Luxe EDP představujeme Premiere Luxe Gold Blush EDP. Ta je opět zahalena do úžasného balení, tentokráte na motivy růžového zlata.


Premiere Luxe Gold Blush EDP v sobě ukrývá jedinečné aroma růže, jemné zklidňující tóny jasmínu a opojné tóny zlaté orchideje a pačuli.

„Prémiová dekorativní kosmetika i vůně Luxe se u zákazníků staly obrovským hitem. Jsem

nadšena, že nyní přinášíme novou vůni Premiere Luxe Gold Blush EDP, která svým majitelkám jistě zpříjemní blížící se vánoční svátky,“ prohlásila ředitelka Avonu v Česku Andreea Moldovan.


Růžové zlato se v poslední době těší obrovské oblibě nejen u výrobců šperků. Odborníci jej doporučují pro jeho něžnou svěží barvu, ale také jemnost, která podtrhne přednosti každé ženy.

ssss

ddddddMatující krémový make-up Luxe: jemný dotek přírodního hedvábí

Nový Matující krémový make-up Luxe je dalším výrobkem prémiové řady kosmetiky Luxe. Vaše pokožka bude sametově hebká na pohled i dotek!


Pěnový make-up obsahuje jemné přírodní hedvábí a podpůrný komplex pro dokonale matný vzhled a rovnoměrné krytí se sametovým nádechem.


„Pěnový make-up uvítá každá žena, která nerada používá pudr, nebo která se bojí zvýraznění vrásek,“ říká Oficiální vizážista AVON Pavel Bauer a pokračuje: „Textura je velice jemná, a proto můžete make-up aplikovat konečky prstů, štětcem i houbičkou.“

K dispozici v 5 odstínech:

Porcelain, Natural Glamour, Nude Bodice, Beige Linen, Medium Bisque.

ddd

Dosáhněte na hvězdný třpyt s novým Lakem na nehty Stardust

Oslňte třpytivými nehty během vánočních večírků díky novému Laku na nehty Stardust.

Složení se třpytivými krystaly vytváří jedním tahem matný vzhled nehtů s 3D texturou.

K dispozici v 7 trendy odstínech:
Cherry Dazzler, Polished Plum, Teal Glitter, Black Sequins, Radiant Rose, Crystalized Pink, Silver Crystals.

sssss