Kampaň 4

Přilétá Winged Out. Řasenka, která prodlouží i ty nejkratší řasy

Čtvrtek, 12. Únor 2015

vizual_1_maly

Do Česka právě přilétá SuperExtend Winged Rasenka_webOut. Nová řasenka od Avonu, která dokáže oddělit a až o 80 % prodloužit všechny řasy. Včetně těch nejkratších!


Malý zázrak dělá z této řasenky také její složení. Obsahuje vlákna v barvě havraní černě, díky kterým získají řasy intenzivně černou barvu bez rozmazání. Máte raději světlejší řasenku? Místo odstínu Raven Black zvolte Black Brown.


„Přesný a také přizpůsobivý kartáček s unikátním kuželovitým tvarem dokonale pročeše všechny řasy včetně těch v koutcích oka a dokonale je oddělí. Budou tak vypadat dokonale přirozeně,“ říká vizážista celebrit Pavel Bauer.


Přestaňte snít, ohromující délka a oddělené řasy se staly skutečností.BESTSELLERY AVONU V NOVÉM:

Ještě účinnější Anew Ultimate

Pestova

Anew_nocni

Anew_denni

Řadu pleťové kosmetiky Anew Ultimate a její blahodárné účinky na pleť už jistě velmi dobře znáte. Nyní však přicházíme s převratnou novinkou. Do boje proti stárnutí pleťových buněk míří s inovovaným složením – exkluzivní technologií s výtažky z legendární asijské rostliny Tiliacora a se vzácnými minerály.


Představujeme vám řadu Anew Ultimate Multi-Performance, jejíž tváří je světová topmodelka Daniela Peštová. Inovované složení dokonale vyživuje, zpevňuje, hydratuje a sjednocuje tón pleti, ale také redukuje viditelnost hlubokých vrásek. Blahodárné účinky na pleť potvrdila i klinická studie.


„Tuto řadu doporučuji všem ženám 45+, které si vždy přály mít krém, který by redukoval VŠECHNY známky stárnutí pleti a dodával pleti pevnější, pružnější a mladistvější vzhled,“ říká Eva Přibylová, oficiální dermokosmetička AVON.


Pur Blanca Charm EDT

Vsaďte na svůj šarm, podpoří jej vůně plná květin


Oblíbená vůně přichází s novou toaletní vodou – Pur Blanca Charm. A své jméno nedostala nadarmo.


Veškerý váš šarm vydá světu na odiv okouzlující směs okvětních lístků konvalinky a magnolie s osvěžujícím ovocem.


Ve vůni z květinově–vzdušné kategorie ucítíte frézii, pivoňku a heliotrop.