Kampaň 5

Přivoňte si k radosti ze života a probuďte v sobě lehkost motýla

Neděle, 1. Březen 2015

Beautiful Butterfly edpNechtButterfly_vizual 4e se očarovat vůní plnou energie a optimismu, vycházející z čisté radosti ze života. Probudí všechny vaše smysly! AVON přináší květinově-ovocnou vůni jara – Beautiful Butterfly EDP.


Zapomeňte na šedé zimní počasí a vpusťte do svých myšlenek jaro. Do prosluněných dnů na kvetoucí louky plné motýlů vás přenese vůně Beautiful Butterfly EDP v roztomilém flakonku.


Horní tóny vůně odkrývají svěžest citrusů a společně s vůní ovoce vytvářejí první dojem z této energické a živé vůně. V jejím srdci se otevírají tóny jarních květů, které odhalují krásu ženskosti. Ve spodních tónech vás pak okouzlí vůně mošusu, madagaskarské vanilky a světlých dřevin.


Probuďte v sobě lehkost motýla a uleťte chmurnému počasí a všedním starostem! Beautiful Butterfly EDP vás bude doprovázet na vaší magické cestě.

Tvarujici pece


Nejlepší cesta k postavě snů

I když se může zdát, že sezona plavek je sice ještě daleko, zapracovat na postavě snů je potřeba mnohem dříve. Že už od Nového roku poctivě cvičíte? Doveďte svou snahu k dokonalosti a usnadněte si cestu k dokonalému tělu díky zeštíhlujícím produktům AVON.

Masazni pomucka


Nová Tvarující a zpevňující péče na tělo s intenzivním účinkem tvaruje tělo, vyživuje a hydratuje p

okožku do hloubky, tonizuje ji a vyhlazuje. To vše díky koncentrovanému složení a komplexu aktivních složek.

Ke krásným křivkám vám dopomůže také Masážní pomůcka, která zlepšuje účinky zeštíhlujících produktů.vizual_3_male

AVON Pochod? Stala se z něj srdeční záležitost!

AVON Pochod proti rakovině prsu je za dveřmi, na cestu Prahou se vydá už 6. června 2015 ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí. A jako každý rok, i letos se můžete těšit na spoustu novinek. Jednou z nich jsou Trička proti rakovině prsu, která budou i pro tento jubilejní 15. ročník vstupenkami na akci.


O barvě a designu triček tentokrát rozhodovala veřejnost v hlasování na internetu. To pánské v sobě skrývá slavnostnější prvek a dámské svým elegantním střihem podtrhuje ženskost. A to není vše! Letos mohou být plnohodnotnými bojovníky za dobrou věc i děti, které budou mít poprvé možnost obléct tričko ve své velikosti.


Milujeme AVON Pochod! A víme, že vy také!