Kampaň 7

Dodejte svým nehtům neotřelý look!

Neděle, 26. Duben 2015

vizualMálokterá žena by si troufla vyrazit do společnosti bez dokonalého make-upu. Ale co vaše ruce? Věřte, že jsou úplně stejně na očích, jako váš obličej. Proto je vyšperkujte nejen pomocí náramků a prstenů. Okouzlit můžete i netradičním lakem na nehty.


„Buďte kreativní, odlišná a trendy! Nebojte se kombinovat barvy a textury a nechte své nehty vyniknout. Rozhodně zaujmete například 3D nebo matujícím efektem,“ radí Pavel Bauer, oficiální vizážista AVON.


Pokud preferujete matnou klasiku, Lak na nehty Magic Matte vás nadchne nejen matným efektem v různých odstínech, ale také dokonalým krytím. Chtěli byste zmatnit váš oblíbený odstín laku? Dopomůže vám k němu Povrchový lak na nehty s matujícím efektem.


Že se raději blýsknete něčím netradičním? Zkuste Lak na nehty s efektem vláken. Jsou třpytivá a dodávají nehtům plastický povrch. Podobně působí i Lak na nehty s pískovým efektem. Můžete jej použít jako povrchový lak, nebo jen samostatně. Ozvláštnit můžete svůj oblíbený odstín laku na nehty také Povrchovým lakem na nehty s diamantovým efektem.


Vyberte si ten, který vystihne vaši náladu, a nechá vaše nehty zazářit!


Chraňte před sluncem i svou pleť

Sun_


Nejen v létě, ale i na jaře má slunce sílu a jeho první doteky mohou být pro vaši pokožku obzvláště nebezpečné. Až si budete pořizovat krémy na opalování, myslete také na vhodnou ochranu své pleti!


Nové voděodolné opalovací krémy na obličej pro citlivou pleť ji nejen ochrání před škodlivým slunečním zářením, ale také o ni pečují. Díky technologii 360o s antioxidanty a komplexem vitaminů opravdu dokonale!


Osvěžující opalovací krém na obličej SPF 30 hydratuje a příjemně chladí. Omlazující opalovací krém na obličej SPF 50 napomáhá zpomalení procesu stárnutí pleti způsobenému slunečním zářením. Dokonale chrání a hydratuje zároveň také Ochranný voděodolný balzám na rty SPF 30.


Rozhodně by neměly chybět ve vašem kosmetickém vybavení na letošní sezónu!
telove mleko_Pro přirozeně opálený vzhled pokožky

Až budete se stoupající teplotou postupně odkládat svršky, myslete na to, aby byla vaše pokožka připravena na zkoumavé pohledy okolí. Doposud neopálenému tělu můžete dodat barvu a třpyt během pár minut.

Rozjasňující tělový peeling s minerály odstraňuje odumřelé kožní buňky, ale pokožku nevysušuje. Zanechává ji jemnou, hebkou, zářivou a připravuje ji na lepší absorpci tělového mléka. Rozjasňující samoopalovací tělové mléko pro střední tón pokožky má hned sedm benefitů. Dodává jí:

  • opálený vzhledpeeling_
  • jemný třpyt
  • zpevnění
  • bezchybný vzhled
  • sjednocený tón
  • hydrataci a hebkost
  • ochranu díky SPF 15

Překvapte přirozeně opáleným vzhledem pokožky už na jaře!