Kampaň 8

Oblečte se do svěží vůně léta!

Čtvrtek, 14. Květen 2015

PFFGD_007_MO_1186498OCT0214Jako byste do společnosti oblékla „malé černé“, ale dodala jim punc nenucenosti a svěžesti. Přesně taková je nová vůně Eau Fraiche z oblíbené kolekce parfémů Little Black Dress. Vyjděte si ve „voňavých šatech“, jejichž kompozice vůní vás uchvátí. Pokud jste hledali ideální vůni pro letní období, je tu!

PFFGD_003_SP_1186498SEP2314


Svrchní tóny vám nabídnou vůni na slunci dozrávajících svěžích citrónů, které ozvláštňuje specifická vůně šťavnatých grapefruitů. Sladkost jim dodává květinové srdce, jemuž vévodí růžová pivoňka. To vše stojí na stabilním základu smyslného pižma. Dech beroucí kombinace, co říkáte?


„Malé černé šaty“ s podtitulem Eau Fraiche naleznete ve stejném flakónku, jako jednotlivé varianty z předchozích let. Je to zkrátka váš starý známý, ovšem se zcela jiným nábojem. Plný příslibu svěžích a nespoutaných letních nocí.


Dopřejte pleti neviditelný závoj luxusu a vylepšete své líčení

Vaše pleť nebyla nikdy sametovější. A to na pohled i na dotek. Co za stojí za její proměnou? Exkluzivní Matující báze pro dokonalou pleť Luxe, která působí jako neviditelný závoj.

vizual luxe


Je prvním krokem k dokonalosti líčení. Báze dokonale připraví pleť na jednotnou aplikaci make-upu, ale vy rázem zapomenete, že ji na sobě máte. Je tak neuvěřitelně lehká!


Podkladová báze vám nejen usnadní další líčení a vyzdvihne jeho přednosti, ale zároveň mu prodlouží trvanlivost. A pak už si jen budete užívat bezchybné, sametově hebké a hydratované pleti.


Zahalte svou pleť do luxusu, který sice není vidět, ale zato zviditelní vás!


Dokonalá hydratace už není jen sen816570_1 copy_

Představte si krém, co dodá vaší pleti dokonalou hydrataci, která přetrvá až pět dní. Vlastně ne, už si jej představovat nemusíte. Máme ho pro vás. Vyzkoušejte péči o pleť Anew Hydro-Advance!


Její tajemství se ukrývá v pokročilé technologii Hydra-Power s obsahem molekul zadržujících vlhkost. Ty pronikají hluboko do pleti a uchovávají v jejích buňkách optimální hydrataci po dobu až 5 dní. Budete tak ochráněna proti vnějším vlivům a díky SPF 15 také proti slunečnímu záření. Rozlučte se se známkami vysušení pleti. Užívejte si pocit pohodlí a rozjasnění obličeje.


Hydratační krém SPF 15 je ideální jako denní péče pro normální pleť se sklonem k vysušování. Zdvojnásobuje úroveň hydratace pleti a zmírňuje její napětí. Hydratační gelový krém je vhodný pro noční péči. Jeho gelová konzistence hydratuje do hloubky a poskytuje pleti přes noc regeneraci.