Kampaň 10

Nechte své smysly relaxovat, zveme vás do oázy opojných vůní!

Čtvrtek, 25. Červen 2015

PFFEU_001_SP_1187524JAN2215_Zamkněte za dveřmi všední hektický svět a nechte své smysly relaxovat. Je na čase oddat se nové inspirativní vůní z kolekce AVON Perceive, která navodí pocit spokojenosti a vnitřního klidu. Přivoňte si k Oasis!


Parfém, který patří do kategorie květinově-zelených mošusových vůní, vás okouzlí dokonalou harmonií.


Snoubí se v něm romantické lístky fialky, sladká pivoňka a hřejivé tóny mošusu.


Nebojte se oddat sladkému nicnedělání. Zkrátka jen chvíli relaxujte v oáze opojných vůní, zasloužíte si to!Luxusní BB péče? Nově i pro bezchybný vzhled vašich vlasů!

Zkratka BB neznačí jen kosmetiku pro bezchybnou pleť. Dokonalost může přinést také vašemu účesu. A to v pouhých třech minutách. Představujeme vám novou BB řadu Advance Techniques pro bezchybný vzhled vlasů inspirovanou fenoménem BB krému.


PPCEU_004_GS_1186493DEC1714_Nová řada péče o vlasy poskytuje nejen luxusní komplexní péči, ale také je připraví na následný snadný a rychlý styling.


Ochranný šampon pro bezchybný vzhled vlasy jemně čistí a obnovuje. Propůjčuje jim hebkost, vyživuje je a usnadňuje jejich další úpravu.


Intenzivní kondicionér pro hloubkovou péči usnadňuje rozčesávání vlasů a propůjčuje jim zdravý a krásný vzhled. Je vhodný také pro každodenní používání.


Intenzivní maska pro snadnější úpravu vlasy vyhlazuje a vyživuje.


Luxusní balzám pro každodenní použití navodí okamžitý efekt krásných a vyhlazených vlasů. Poskytuje jim intenzivní péči a usnadňuje rozčesávání. Nanášet jej můžete na vlhké, ale i suché vlasy před tepelným stylingem.


Nespokojte se s průměrem, když váš účes může být bezchybný!


PFFGEU_001_SP_1184280AUG0814_

Žijte svůj život naplno, zkrátka až do EXTRÉMŮ!

Nechybí vám odvaha ani touha po nových zážitcích. Vaše dny se skládají z výjimečných situací a experimenty pro vás nejsou cizím slovem. Váš život je zkrátka EXTRÉM!


A extrémní svěžestí přiláká vaši pozornost také nová pánská vůně z kolekce AVON X-Series, tentokrát s podtitulem Quake. Kombinaci čerstvých citrusů, chladivého jalovce a hřejivých tónů santalového dřeva budete zbožňovat.


Toaletní voda patří do kapradinové – dřevité kategorie.