Kampaň 11

A čištění pleti se stalo rituálem…

Čtvrtek, 9. Červenec 2015

anewMyslíte, že je možné pleť důkladně, přesto šetrně čistit a zároveň bojovat proti jejímu stárnutí? Revoluční čistící řada AVON Anew s omlazujícím komplexem to dokáže! Dopřejte pleti oddech, zbavte ji i těch nejnepatrnějších nečistot a vraťte jí mladistvý vzhled. Novinka od společnosti AVON boří hranice mezi čistící a anti-aging péčí. Buďte mezi prvními, kdo ji vyzkouší!


Nové výrobky pro čištění pleti jsou vhodné i pro citlivou pleť. Pečují o ni ve 3 úrovních:


1. Účinně a zároveň šetrně odstraňují make-up a nečistoty pleti, obnovují její mladistvý vzhled.

2. Napomáhají posilovat ochrannou bariéru pleti a udržovat úroveň hydratace.

3. Připravují pleť k aplikaci pleťové kosmetiky Anew, a tím zesilují její omlazující účinky.


PPCGD_025_MO_1185109JAN0615_ČISTICÍ GEL pro smíšenou a mastnou pleť redukuje tvorbu kožního mazu a pomáhá předcházet vzniku rozšířených pórů. Pleť zanechává příjemně matnou.


KRÉMOVÝ ČISTICÍ GEL A MASKA pro normální a suchou pleť redukuje projevy suché pleti. Lze jej používat i jako hydratační pleťovou masku.


ČISTICÍ VODA 3 V 1 pro všechny typy pleti účinkuje hned třikrát. Odstraňuje nečistoty, make-up a líčení, zlepšuje tón pleti a obnovuje její mladistvý vzhled.


Získejte viditelně čistší pleť s mladistvým jasem již za 30 vteřin, s Anew od AVON!


AVON Aqua – také ona byla zrozena z mořské pěnySFFEU_001_SP_1172889OCT0913_

Nechte se unášet na vlnách sladkého nicnedělání, prostě si jen užívejte přítomnost. Ležíte na pláži, je horko, ale tu a tam vás osvěží mořské vlny. Stejně jako vůně AVON Aqua pro ženy.


Jejím chladivým tónům podlehnete úplně stejně, jako když cítíte dotyk chladivé vody na své sluncem rozpálené pokožce. Zažijte ten pocit smyslnosti!


Květinově-vodní-mošusová vůně v sobě snoubí chlad i vášeň. Vodní akordy doplňují tóny blankytné oblohy, modrého lotosu v plném květu a nechybí ani hřejivý mošus.


Vůně AVON Aqua existuje také ve variantě pro muže. Patří do dřevitě-vodní mošusové kategorie a ukrývá v sobě chladivé vodní tóny, kakost a ambru.


Na tenhle výlet nezapomenete!

824980_1 copy_K létu patří cestování. A kterým muž by nesnil o nespoutaném výletě, jen on a jeho motorka v divoké přírodě. Ve stejném duchu je koncipována také pánská toaletní voda AVON Destination Grand Canyon.


Pocit nespoutanosti doslova čiší ze směsi tónů osvěžujícího grapefruitu a mandarinky, které se snoubí s pikantním kořením a intenzivní vůní cedrového dřeva a vetiveru.


Této vůni v dřevitě-kořeněné kategorii nelze nepodlehnout…