Kampaň 13

Tajemství krásných řas objeveno

Úterý, 15. Září 2015

rasekaMít svůdný pohled, nádherné řasy a look filmové hvězdy nebylo nikdy jednodušší.


Společnost AVON přichází s revoluční novinkou. Řasenka BIG and False má unikátní tvar kartáčku, exkluzivní složení a technologii rovnoměrného nanášení vybroušenou k dokonalosti. Pyšní se rovněž patentovaným složením s tisícovkou vláken – ta jsou různých velikostí a tvarů, dokonale přilnou k řasám a dodají jim objem a hebký vzhled.


Jedinečný kartáček ve tvaru mandle nanáší rovnoměrně barvu na každou řasu a to od kořínků v koutcích i na spodních řasách.


Jednoduše dokonalá – BIG AND FALSE od AVONU.


Krása z hlubin bájných sopek – Planet Spa Volcanic Iceland

planetspaIsland je nazýván zemí ohně a ledu. To proto, že jej kromě ledovců tvoří i více než 30 činných sopek, gejzírů, vodopádů, fjordů a geotermálních pramenů – těch je tu více než 780, mají průměrnou teplotu 75’C a mimořádné minerální složení.


Nová řada Planet Spa Volcanic Iceland je inspirovaná touto výjimečnou krajinou a spojuje v sobě sopečné minerály i křišťálově čistou pramenitou vodu. Na pleť působí jako blahodárný, tišící a vyživující dotek panenské přírody. Zatímco termální voda zklidňuje a hydratuje, sopečné minerály pleť vyživují a dodávají energii a vitalitu. Vyzkoušejte i vy novinku, která jde za hranice běžné kosmetické péče – Planet Spa Volcanic Iceland.