Kampaň 16 a 17

Voňavé Vánoce od Avonu

Středa, 17. Únor 2016

Bijou kompoziceBijou by Christian Lacroix – diamant vybroušený k dokonalosti


Šperk, který svou krásou oslní. Vybroušený skvost, který září na míle daleko. Mistrná práce, která vezme dech. I tak by se dala charakrerizovat nova ikonická vůně, kterou pro společnost AVON exkluzivně vytvořil módní dům Christian Lacroix. S odkazem na tradici francouzského šperkařství, které používá pouze ty nejkvalitnější suroviny, vznikla vůně, která dalece překračuje hranice běžného parfemářství.


Hlavu parfému tvoří speciální odrůda italské mandarinky, která se pěstuje na odlehlých stromech v téměř nedotčené přírodě. Její vůně je jiskřivě šťavnatá, jemně nasládlá a horká jako slunce, na kterém uzrála. V srdci tepe pravá bourbonská vanilka, která v sobě mísi sladké a pudrové tony a dodává vůni hloubku a hřejivost. V základu najdeme pikantní a kořeněný anýz.


Pánský šperk okouzlí svěžím zázvorem, jehož kořeněné a lehce citrusové tóny splynou v srdci vůně s nasládlým kardamomem, aby se později přelily v základu do omamné vůně kašmírového dřeva.


Bijou for Her, 50 ml EdP, cena: 550 Kč

Bijou for Him, EdT 75 ml, cena: 550 Kč

Party může začít – Dámy a pánové, přichází Fergie!

Fergie 3Poslední den v roce. Nikdy nekončící večírek. Staří přátelé, skvělá hudba a tanec až do rána. Pocit absolutního štěstí, svobody a skvělé nálady je téměř uchopitelný. Tvůrci nové vůně Outspoken Party by Fergie se nechali inspirovat radostí z uplynulého roku, jiskřivými milostnými okamžiky, vůní tropických dálek, tak si ji pamatujeme z dovolených. Nesmí chybět ani chuť šťavnatého ovoce, které dozrává v pravé léto i vůně sladkého vánočního cukroví. To vše korunováno sklenkou perlivého šampaňského a vzrušeným očekáváním, co vše nám ten nový rok přinese.Outspoken Party by Fergie


“Vydejte se se mnou na vzrušující party, která vás provede celým rokem,” láká jedna z nejslavnějších zpěvaček současnosti Fergie. “Rozkvetlé pivoňky a mangolie doplňují zralé a voňavé maliny, aby se vůně nakonec spojily s vůní mého nejoblíbenějšího dezertu – Créme Brulée.”


EdP 50 ml, cena: 700 Kč