Kampaň 4 a 5

Spalující síla karnitinu

Středa, 13. Duben 2016

ilustr3_Plavková sezóna se nezadržitelně blíží. Pokud ještě nemáte postavu podle svých představ, vyzkoušejte revoluční novinku, která má ty nejlepší předpoklady překonat vše, co je v současné době na trhu s produkty péče o tělo k mání.


Vědci z laboratoří společnosti Avon mají za sebou dlouhé měsíce intenzivního vývoje a výsledek opravdu stojí za to!


Pokročilá péče proti celulitidě s L-karnitinem zahřívá pokožku, čímž pomáhá spalovat tuky, podporuje krevní oběh a urychluje proces vstřebávání aktivních látek. Výsledky tak budou mnohem rychlejší a viditelnější. Přijměte naši výzvu – mějte štíhlejší tělo bez celulitidy!rasenka_Řasenka, která násobí počet řas – Big and Multiplied od Avonu


Díky novým technologiím a unikátnímu složení se další z vašich snů stává skutečností. Husté řasy, jakými se pyšní filmové hvězdy, nyní můžete mít i vy. Nová řasenka od společnosti AVON Big and Multiplied má speciální dvojúrovňový kartáček, který pozvedá řasy a dodává jim objem.


Dlouhé štětinky dokonale oddělí řasy a zároveň nanesou maximální množství barvy pro ohromující objem a optické zvětšení počtu řas až o 50%! Jedinečné krémovo-gelové složení se snadno nanáší, neslepuje řasy a dodává jim objem. Znásobte si I vy vaše řasy a užijte si pocit naprosté dokonalosti – s novou řasenkou Big and Multiplied od Avonu.