Kampaň 6 a 7

Barevné léto s Gel Shine

Pondělí, 16. Květen 2016

a


Péči si zaslouží nejen pleť, ale rovněž ruce, potažmo nehty. I ty jsou v letních měsících vystaveny horkému slunci a potřebují tak kvalitní produkty, která si poradí i s teplotními výkyvy. Díky novému gelovému laku na nehty Gel Shine budou vaše nehty jako ze salónu, ovšem bez použití UV lampy. Čím je nový gelový lak tak dokonalý? Má dokonalé složení s pečujícími omega oleji, intenzivní barvu v jedné vrstvě a více lesku, než kdy předtím. A v šesti nových odstínech je prostě neodolatelný. Vyzkoušejte!ilustr_bb_

Be Beautiful s Nutra Effects BB

Jediný a jedinečný, takový je nový matující BB krém Nutra Effects od Avonu, který v sobě snoubí nejen výtažky z chia semínek, ale i ze semínek vzácné strelície – vaše pleť tak dostane doslova vyživujicí a hydratační vzpruhu, která navíc dokonale skryje nedostatky pleti.


Matující BB krém se zkrášlujícím účinkem SPF 15 má jedinečné přírodní složení, které zaručuje perfektní výsledky. Semínka rostlin jsou geniální zásobárnou životadárných látek. Jen si představte, jak obrovský zdroj života v sobě koncentrují, když z nepatrného kousku dokáže vyrůst bujná vegetace? Doplníme-li to kapkou kvalitního make-upu, máme tu kosmetický zázrak, který budete chtít mít neustále při sobě.