Kampaň 8 a 9

Zázračný olej NUTRA EFFECTS od AVONU

Úterý, 28. Červen 2016


SSCEU_002_GS_1188039FEB2316_


Nechte se hýčkat jedinečnou kombinací 5 vzácných olejů, které dokáží s vaší pletí divy!


Pečlivě jsme vybrali a namíchali babasový olej, který pomáhá tvorbě kolagenu. Za tvorbu elastinu je zodpovědný marakujový olej. Pro zklidnění jsme přidali marulový olej. Nezbytnou hydrataci zajišťuje olej ze zelené kávy a posílení bariéry pleti obstará lněný olej. Spolu s vitaminem E tak máte v ruce multifunkční zázrak, který pomáhá pleť vyživovat, hydratovat a posilovat. Obnovuje její zdravější a pevnější vzhled.


Lehký olej se vstřebává a neucpává póry. Bez parabenů, barviv, alergologicky testováno, vhodné i pro cilivou pleť.Flakon1_Legenda se vrací, tentokrát oděna do krajky!


Ikonický parfém Little Black Dress, který patří mezi nejprodávanější a nejoceňovanější parfémy na světě, inspiroval ke vzniku parfémové vody Little Lace Dress, která je inspirována nejen krajkou, ale i svůdnými tóny černého rybízu, sicilské mandarinky, kosatce, jasmínu a pačuli. Stane se i tento parfém ikonou? Až čas ukáže, ale předpoklady k tomu rozhodně má. Neváhejte a oblečte se do svůdné černé krajky ještě dnes.