Kampaň 12

AVON ALPHA – zpátky ke kořenům smyslnosti!

Úterý, 23. Srpen 2016

Charisma, sebejistota a nespoutaná smyslnost – tak by se dala charakterizovat žena, pro kterou věhlasné parfemářské duo Adilson Rato a Frank Voelkl vytvořilo vůni Alpha.


Kompozice_Slavní parfemáři, které společnost AVON oslovila ke spolupráci na vůni, která mimo jiné oslavuje 130 let vzniku tohoto kosmetického gigantu, nebyli svázáni naprosto žádnými limity a konvencemi, dostali ke tvorbě volnou ruku a jejich výsledek je doslova ohromující!


„Každá kapka této vůně je ztělesněním sebejistoty a ženskosti,“ zní jednohlasně z úst návrhářů, kteří se netají ani tím, že pro vznik tohoto parfému si nechali patentovat speciální vůni malin, kterou nazvali RASPBERRY Smell-The-Taste. Je tůně gurmánské maliny, voňavé, šťavnaté a plné. Na vývoji této vonné složky spolupracovali s předními floristy.


Vůně malin, která je pro parfémovou vodu Alpha tak typická, je tedy zároveň i naprosto unikátní a v této podobě použita v parfemářském průmyslu úplně poprvé.


Hlavu vůně, která je složena z maxima možných přírodních materiálů, tak kromě exkluzivní vůně malin tvoří i šťavnaté liči či kyselý krvavý pomeranč.


Srdce parfému tepe zimolezem, svěžím leknínem a kořeněnou švestkou.


Základ tvoří hřejivá ambra, speciální pižmo a vzácné růžové dřevo.


Pánská varianta si vás získá svěžím bergamotem, jako hold parfémové tradici je použita kořeněná levandule a základ tvoří hřejivá dřeva.


Nechte se unést za hranice všednosti – AVON ALPHA!