2017

AVON POCHOD 2017

Čtvrtek, 27. Duben 2017

 

Neřeš … a pojď na AVON POCHOD proti rakovině prsu!

 

„Neřešíme styl, lajky ani fyzičku – to jediné, co má smysl, je vyjádřit podporu pacientkám i jejich rodinám a bojovat za to jediné, co má smysl, za zdraví,“ vysvětluje letošní kampaň manažerka pro PR a reklamu ČR a SR Alena Pytlíčková. Oblékněte stylové Tričko z dílny návrháře Lukáše Macháčka a zúčastněte se už po 17té AVON POCHODU PROTI RAKOVINĚ PRSU.

 

Spolu s vámi Tričko obléknou i ambasadoři projektu, k nimž letos přibyli Hanka Holišová, Gábina Lašková a Vašek „NOID“ Bárta.

 

Pochodové Tričko od Lukáše Macháčka, které zdobí jeho ikonický obrácený „šev“, si můžete zakoupit v dámské, pánské i dětské variantě u své AVON Lady/Gentlemana, na vybraných pobočkách C&A, SCANquilt a v pražském Vnitroblocku. Tričko je rovněž v prodeji na e-shopu http://www.zdravaprsa.cz.

 

Startuje se tradičně ze Staroměstského náměstí, kde se můžete těšit např. na Campanu Batucadu i taneční vystoupení finalistky StarDance a ambasadorky AVON Pochodu  Olgy Šípkové, která společně se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem roztančí desítky tisíc návštěvníků. Program začíná v 10:00 a oficiální START bude ve 12:00. Trasa dlouhá 3,7 km, kterou bez problémů zvládnou i rodiny s dětmi a kočárky, vede na ostrov Štvanice. V cíli zde vystoupí například Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy, Sto zvířat, Sebastian, Peter Bič Project, Mikolas Josef, November 2nd, Campana Batucada či Mirai.

 

Již potřetí je partnerem i hotel Boscolo, který své prostory poskytl nejen pro focení oficiální kampaně, ale i pro tiskovou konferenci. Speciální produkty s logem AVON Pochodu opět uvádí na trh společnost NUTREND – kromě růžové RAW tyčinky s jahodami a goji je to i letos pramenitá voda NARTES, kterou získají zdarma návštěvníci Pochodu přímo na startu.

 

Hlavním mediálním partnerem AVON Pochodu je opět TV Prima.  „Prima LOVE je již čtvrtým rokem hlavním mediálním partnerem charitativního AVON Pochodu.  Doufáme, že se i díky naší podpoře zapojí do projektu ještě více lidí a společně tak pomůžeme zásadně  zlepšit vyhlídky žen s diagnózou této zákeřné nemoci. Rovněž nás těší, že se pochodu každoročně účastní naše tváře – například herečky Soňa Norisová (seriál V.I.P. vraždy), Vanda Hybnerová (seriál Přístav), moderátor TOP STARU Petr Vágner a letos se novou ambasadorkou stala Gabriela Lašková, moderátorka hlavní zpravodajské relace TV Prima,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

 

Těšíme se na viděnou na AVON POCHODU 2017 – 10. června nic neřešte a přijďte! AVON již na projekty boje proti zákeřné rakovině věnoval přes 100 milionů korun, pomozte nám znovu i vy.

Okouzlující vůně, trendy řasenka a rtěnka i revoluční anti-aging sérum!

Středa, 15. Únor 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nová vůně Viva La Vita od Avonu byla vytvořena jako oslava radosti a štěstí, jako radostná kompozice ovoce a květin. Všechny ingredience navozují pocit pohody a vrací nás do bezstarostných dnů, kdy naším jediným cílem bylo užívat si každý jedinečný okamžik.

 

Nechte se okouzlit povznášející směsí jablka a šťavnatého grapefruitu s krémovými tóny magnolie na smyslném dřevitém a vanilkovém základu.

 

Řada dekorativní kosmetiky AVON TRUE představuje dvě novinky: Vyživující prodlužující řasenku Supreme, která má díky průlomové inovaci dlouhotrvající efekt bez rozmazávání a zaručí neuvěřitelnou délku řas!  Obsahuje arganový olej, kokosový olej a vitamin E. Vyživující rtěnka Supreme propůjčí rtům dokonalou barvu, výživu a 24 hodinovou hloubkovou hydrataci. Obsahuje jojobový olej, med a včelí vosk.

 

Dokonalá zbraň proti stárnutí pleti byla objevena – Liftingové sérum s okamžitým účinkem Anew Platinum, při jehož vývoji se nechal Avon inspirovat silou liftingových vláken. Unikátní technologie zvýrazní kontury obličeje, zlepší pružnost pleti, zpevní ji a zmírní viditelnost vrásek

AVON TRUE a mark

Sobota, 11. Únor 2017

 

Rok 2017 bude ve znamení převratných kosmetických změn – společnost AVON, která je jedničkou na českém trhu v dekorativní kosmetice,  uvádí dvě unikátní řady dekorativní kosmetiky!!!

 

Mimořádně kvalitní složení, nadčasový design, nejlepší vychytávky – to je dekorativní kosmetika od AVONU!

 

mark.

 

mark.  –  Nejnovější trendy, minimalistický městský design, který je fun, jednoduchý, ale vysoce účinný.

mark. = značka, která nabízí každé trendy dívce a ženě vytvořit svůj speciální styl, svoji vlastní značku.

 

Tváří značky mark. pro český trh je mladá a talentovaná herečka Sabina Rojková. Sabina Rojková je divadelní, filmová a seriálová herečka, která se proslavila hlavně díky roli Viki v seriálu Ulice nebo Marušky v pohádce Tři bratři. Sabina se nebojí barev a trendů a jejím snem vždy bylo umět používat dekorativní kosmetiku a vyčarovat si tak každý den jiný look. I díky tomu jsme si ji vybrali jako tvář mladistvé kosmetiky mark., která nabízí širokou paletu odstínů a nabízí tak všem ženám neomezené možnosti v líčení.

 

 

AVON TRUE

 

Značka, která nechá vyniknout vaši přirozenost, zazářit vaše osobní kouzlo a šarm. Je jako lehký závoj ženskosti a elegance, který když si přes sebe přehodíte, dodá vám pocit výjimečnosti a jistotu. Jistotu, že vypadáte dobře a přitom jste to pořád vy. Kdo jiný by mohl být její tváří, než česká herecká ikona Jitka Schneiderová? „Čím jsem starší, tím víc si uvědomuju, jak je pro mě důležité být sama sebou, být krásná pro sebe,“ svěřuje se herečka. „Líčím se méně, ale možná rafinovaněji. Já věřím na vnitřní krásu, ale co s ní, když nezáří ven?“

 

S naším oficiálním vizážistou Pavlem Bauerem se Jitka zná už dvacet let. Líčil ji dokonce na svatbu. „To on mě naučil, jak správně stínovat make-up. Kdysi mi řekl: Jitko, čím méně, tím lépe. Vždycky si vyber buď oči, nebo rty. Když budeš líčit výrazně oboje, bude to působit těžce. A to si pamatuju dodnes. Držím se toho a musím říct, že to funguje.

 

„Znám už spoustu triků, jak ze sebe vykouzlit přirozenou a svěží Jitku,“ svěřuje se herečka. „Správný odstín make-upu, rozjasňovač pod oči a rtěnka umí prostě zázraky. Zároveň jsem ale ráda sama sebou. Znám se a vím, že je mi v životě opravdu hezky. A AVON TRUE mi pomáhá tenhle balanc v každodenním životě krásně udržovat.“