2018

AVON POCHOD 2018

Úterý, 27. Březen 2018
It 's time to celebrate - AVON POCHOD slaví 18. narozeniny!

 

A oslava to bude vskutku velkolepá. Vždyť kdo může říct, že s ním přišly slavit desítky tisíc lidí? Praha už po osmnácté zažije velkolepou oslavu života, zdraví, ale i solidarity, soudržnosti a naděje. Avon Pochod za zdravá prsa 2018!

 

Letošní Pochod odstartuje opět ze Staroměstského náměstí a to 9. června v pravé poledne. Návštěvníky čeká symbolická trasa dlouhá 3 km vedoucí ulicemi Pařížská, Čechův most, nábřeží Edvarda Beneše, nábřeží Kapitána Jaroše, Hlávkův most a ostrov Štvanice. Zvládnou ji bez problémů i maminky s kočárkem, dětmi i čtyřnozí návštěvníci. Cílem je opět ostrov Štvanice.

 

Vstupenkou na Pochod je tričko Klára. Navrhla ho módní návrhářka Klára Nademlýnská v dámské, pánské i dětské variantě, kterou zdobí nový maskot Pochodu. „Chtěla jsem pro kluky a holky udělat něco nového, nevšedního a veselého. A věřím, že s myškou se mi to povedlo. Nejdůležitější ale je, že ta trička pomáhají, a proto jsem se také do projektu zapojila,” vysvětluje módní návrhářka Klára Nademlýnská svou motivaci.Cena trička Klára je 399 Kč, dětská varianta se hodí pro kluky i holky od 3 do 12 let a stojí 319 Kč. K nákupu dámské a pánské varianty navíc návštěvníci Pochodu získají stylovou Avon tašku zdarma.

 

Ve 12:00 hodin, za doprovodu Campany Batucady, odstartuje Pochod směr Štvanice, kde v cíli vystoupí Lake Malawi, Polemic, Václav NOID Bárta, David Deyl a další. Vrcholem letošního Pochodu bude píseň s názvem You raise me up, na kterou se budou vypouštět balonky. Spojí při ní své síly celá řada ambasadorů Pochodu.

 

I letošní Pochod navýší celkovou částku, kterou AVON za dobu existence AVON POCHODU věnoval na projekty boje za zdravá prsa. Díky vaší podpoře jsme na projekty boje za zdravá prsa věnovali už 110 milionů korun!

 

Avon se od doby svého vzniku aktivně věnuje zkvalitňování životů žen – nabízíme jim finanční nezávislost, děláme je krásné a vyzýváme je k péči o jejich zdraví. Právě proto je nám ctí představit projekt FANDÍME ŽENÁM. Letošní rok bude ve znamení zajímavých aktivit, kterými podpoříme energii mezi ženami, sílu podané ženské ruky a moc sdílení. A AVON POCHOD ZA ZDRAVÁ PRSA je jedním z nejzásadnějších projektů. Přidejte se k nám a podpořte dobrou věc i letos!

#avonpochod, #fandimezenam

Beauty by Dara

Pátek, 16. Únor 2018

 

Společnost AVON Cosmetics hrdě oznamuje, že pro rok 2018 spojila své síly s jednou z nejúspěšnějších zpěvaček Darou Rolins. Ta zveřejní své zkušenosti se svými oblíbenými kosmetickými produkty, a navíc svou mediální silou podpoří i nový projekt Fandíme ženám.

 

„Dara Rolins je velmi kreativní osobnost a především neobyčejně inspirativní žena a jsme velmi rádi, že propůjčí své jméno vybraným produktům AVONu pro rok 2018. S bezmála 400 tisíci fanoušky na Instagramu je Dara jedním z nejsledovanějších českých influencerů vůbec a my se opravdu těšíme ze spolupráce s ní,“ říká ředitelka PR a reklamy pro Českou a Slovenskou republiku Alena Pytlíčková.

 

Vybrané produkty, které Dara Rolins v průběhu roku představí, budou zaštítěny značkou Beauty by Dara, a to napříč portfoliem společnosti Avon – od dekorativní kosmetiky, přes tělovou péči, parfém až po bestseller Planet Spa.

 

„Jsem ráda, že se po letech opět vracím ke spolupráci se společností Avon, se kterou jsem v minulosti realizovala celou řadu úspěšných projektů a byla dokonce tváří parfému,” prozradila Dara. „Produkty Avonu mi jsou blízké a mám mezi nimi celou řadu favoritů a těším se i na novinkové produkty, kterých bude letos opravdu spousta. Upřímnou radost mám i z aktivity Fandíme ženám – ženská energie a síla jsou mi dlouhodobě velmi blízké a moji fanoušci to dobře vědí. Právě tuto filozofii ráda podpořím, protože jí žiju.”

Fandíme ženám

 

Již více než 130 let jsme součástí životů žen a nasloucháme jejich nejtajnějším snům a přáním. Jsou pro nás zásadní inspirací a dohromady vytváříme největší společenství žen na světě.

 

S vášní den za dnem děláme ženy spokojenější a krásnější díky našim produktům, dáváme jim pocit seberealizace a  nezávislosti  díky výdělečné příležitosti a v neposlední řadě jim připomínáme, že se musí starat o své zdraví a zůstat zdravé pro své blízké.

 

Letošní rok bude ve znamení zajímavých projektů, kterými podpoříme energii mezi ženami, sílu podané ženské ruky a moc sdílení. První z projektů odstartuje 11. dubna a jedná se o tzv. FuckUp Night, což je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví o věcech, které se zrovna dvakrát nepovedly. S nadhledem, humorem a mnohdy i sentimentem vzpomínají, jak je tyto situace formovaly a jak jim daly sílu do dalšího života. Těšit se můžete např. na herečku a režisérku Petru Nesvačilovou, koučku Kristin LaRonca Parpel, herečku Vlastinu Svátkovou či odvážného muže, módního návrháře Lukáše Macháčka.

 

V letošní  Mezinárodní den žen společnost Avon pustí do světa #fandimezenam a za podpory více než dvou  desítek osobností vyzve ženy, aby sdílely svoje ženské  inspirace.