2013

Krav Maga Global a Avon vzkazují ženám: „Nenechte si ubližovat!”

Čtvrtek, 28. Listopad 2013
s
Praha, 28.11.2013 – Krav Maga Global a Avon společně uvádí kampaň „Nenechte si ubližovat”. Tento první projekt svého druhu u nás je určený především ženám, kterým radí, jak předcházet krizovým situacím jako jsou domácí násilí, pronásledování nebo znásilnění, a co dělat, když se v nich ocitnou. Součástí kampaně jsou krátké filmy, internetový portál, unikátní Mapa pomoci a praktické semináře­.


„Projekt „Nenechte si ubližovat“ připravujeme od začátku tohoto roku a já jsem velice rád, že se Avon rozhodl do tohoto projektu aktivně zapojit,“ prohlásil ředitel organizace Krav Maga Global CZ Jakub Otipka. Krav Maga Global je realizátorem a odborným garantem projektu. Projekt finančně podpořil Avon v rámci projektu „Avon proti domácímu násilí“ a Designblok.


Kampaň „Nenechte si ubližovat“ byla spuštěna 25. listopadu u příležitosti Mezinárodního dne za odstranění násilí na ženách. Krátké filmy byly zveřejněny na sociálních sítích YouTube a Facebook. Celá kampaň čítá celkem 5 epizod: Sexuální útok, Domácí násilí, Stalking, První rande a Násilí na dětech. Tyto epizody budou postupně zveřejňovány na internetu až do února 2014. V tuto chvíli je již dostupná epizoda první: Sexuální útok. Epizody doplňuje 1,5 minutová upoutávka, která je vysílána ve všech multikinech sítě CineStar.


Do natáčení spotů se zapojilo několik známých osobností – modelka Daniela Peštová a herečky Aneta Krejčíková a Patricie Solaříková.


Epizody budou postupně zveřejňovány také na portálu Nenechtesiublizovat.cz, který obsahuje komplexní informace o bezpečném chování, o chování ve vyhrocených situacích a radí, jak se jim zcela vyhnout. Portál nabízí ucelené informace včetně právního minima. Kromě toho portál umožňuje vyhledání nejbližší pomoci na Mapě pomoci. Ta představuje unikátní nástroj, pomocí kterého je možné dohledat kontakty na neziskové organizace, konzultační střediska a policii v místě bydliště. Oběti násilí tak mají konečně k dispozici integrovaný seznam kontaktů.


Videospoty ve svém závěru zvou na praktické semináře pro ženy, které proběhnou v několika českých městech v první polovině března. Na těchto workshopech se ženy dozvědí více o řešení krizových situací, naučí se bránit a zvýší si svoje sebevědomí a sebedůvěru. Bližší informace budou zveřejněny na webu Nenechtesiublizovat.cz.


“Tak jako v autě používáme bezpečnostní pásy, tak je potřeba i v jiných situacích myslet na svoje bezpečí. Pokud budete na možnou krizovou situaci připravená, můžete její průběh zvrátit ve svůj prospěch,” uzavírá Daniela Peštová, ambasadorka společnosti Avon v oblasti prevence násilí na ženách.


Nenechte si ubližovat


TEASER: www.youtube.com/watch?v=Cmjm7vDQXq0
EPIZODA 1: www.youtube.com/watch?v=iY1NdjP3Or0


PORTÁL: www.nenechtesiublizovat.cz
YOUTUBE: www.youtube.com/user/nenechtesiublizovat
FACEBOOK: www.facebook.com/NenechteSiUblizovat


KRAV MAGA GLOBAL: www.krav-maga.cz
AVON PROTI DOMÁCÍMU NÁSILÍ: www.avonprotidomacimunasili.cz


Kontakt pro tisk


Michal Čech
E-mail: MichalCech@seznam.cz
Tel. +420 737 418 801

Krav-Maga-global-logoavon_logo-dv_horizontal_cz-300x62
O společnosti Avon
Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.
www.avonpress.cz
Krav Maga
Krav Maga je izraelský sebeobranný systém, z hebrejštiny volně překládán jako boj z blízka, který používají přední bezpečnostní sbory po celém světě (FBI, CIA, policejní jednotky SWAT či třeba izraelská armáda – IDF nebo tajná služba Mossad). Tento sebeobranný systém se v současné době rozšiřuje do měst po celé České republice a snaží se naučit své žáky, jak řešit různé krizové situace, ve kterých se mohou v běžném životě ocitnout. Od svého vzniku byla KMG největší a nejprofesionálnější Krav Maga organizace na světě. V současné době má pobočky ve více než 70 zemích na všech kontinentech. V roce 2007 se k těmto zemím připojila i Česká republika.
www.krav-maga.czNejlepší vánoční dárky od Avonu

Čtvrtek, 14. Listopad 2013
Zažijme radost z Vánoc společně. Avon vám přináší tipy na nejlepší vánoční dárky. Objevte inspirující novinky dekorativní kosmetiky, luxusních vůní, péče o pleť a další výrobky, které vykouzlí úsměv na tvářích vašich nejbližších.  Avon – aby vaše Vánoce byly opravdu jedinečné.


tána


„Vánoce mám ze všeho nejraději. Své blízké vždy obdaruji originálními dárky a strávím s nimi ty nejkrásnější chvíle.“

Táňa Pauhofová přeje všem zákazníkům Avonu veselé Vánoce!


tána2Kouzelné a romantické VánoceHydratační třpytivý gel na tělo

Jedinečná sada Love Pulse pro každou ženu, která ráda sdílí jedinečné chvíle se svými blízkými.

Love Pulse EDP

Kuličkový deodorant antiperspirant Love Pulse

Hydratační třpytivý gel na tělo Love Pulse

Kuličkový deodorant antiperspirantLove Pulse EDP

Dárková sada Avon Sensuelle


Dárková sada Avon Sensuelle pro smyslnou ženu. Darujte jí kombinaci zářivého bergamonu, gardénie a smyslného kašmírového dřevo pro sebevědomý pocit

Dárková sada obsahuje:

Avon Sensuelle EDP

Tělový krém Avon Sensuelle

Dárková krabička


Celebre Ice EDTNová vůně z oblíbené řady Celebre. Celebre Ice EDT – hýčkejte se během Vánoc novou rozkošnou ledovou vůní!

Pro dokonale svůdný pohleddij

Jedinečná řada Luxe přichází s další novinkou – úchvatnou řasenkou Luxe Extravagance, která propůjčuje řasám neodolatelnou délku v jediném tahu. Díky pigmentům z černých perel bude váš pohled svůdný a sexy.

Staňte se hvězdou s novou řasenkou Luxe Extravagance vytvořenou speciálně k 1.výročí řady Luxe.


Diamantová kolekce pro oslnivý vzhled během vánočního obdobíTekuté oční linky Diamond Sparkle

VizuálOdhalte okouzlující nehty v nové diamantové kolekci. Díky lakům Diamond Sparkle budete nepřehlédnutelná.

Vyberte si z mnoha odstínů: Stunning Cobalt, Night Violet, Rave, Absinthe, Ruby Slipper, Mystic


Perly na tvář Diamond Sparkle propůjčí vaší pleti dokonalý diamantový lesk! Díky novým očním stínům Duo Diamond Sparkle a přesným diamantovým            linkám vykouzleným Tekutou oční linkou Diamond Sparkle se stanete královnou vánočního období.Oční stíny Duo Diamond SparklePerly na tvář Diamond Sparkle

Pro ty, kteří se nebojí experimentovat

Pestrá Minipaleta pro líčení se vejde do každé kabelky stejně jako Třpytivý tuhý pudr pro okouzlující zářivý vzhled.

Díky Povrchový laku na nehty Dazzlers budou vaše nehty oslnivě třpytivé.

Minipaleta pro líčení Třpytivý tuhý pudr lak

Splňte si vánoční sen o přirozené zářivé pleti a zpevněné pokožce bez vrásek

Denní zpevňující krém SPF 20 a Noční zpevňující krém obsahují výtažky z rostliny Scarlet Wisteria a komplex Cell Bio. Díky nim bude vaše pleť pružnější a jemné linky a vrásky redukované.

Denní zpevňující krém SPF 20 Noční zpevňující krém

Povzbuzující pleťový krém s mrkví a slunečnicí rozzáří vaši pokožku. Mrkev je jedinečným zdrojem vitaminů, mikroprvků a především beta-karotenu, což je přírodní antioxidant dodávající pleti zdravý vzhled. Slunečnice obsahuje vitamin E a kyselinu listovou zodpovědnou za regeneraci pokožky a zároveň je známá pro své zjemňující a revitalizační účinky.

mrk

Na vlnách relaxacePěna do koupele

Dopřejte si relaxující koupel s Pěnou do koupele v jedinečném balení ve tvaru zvonečku.

Omamná vůně zlaté orchideje ve vás skvěle probudí předvánoční atmosféru.

Provoněné Vánoce s nejoblíbenějšími produkty od Avonu

Smyslná vůně, kterou si zamilovaly nejen ženy, ale i muži. Podlehněte instinktu s vůní Avon Instinct EDP a Avon Instinct for Him.

asas2

Uhrančivý pohled v jednom snadném krokus

Kdo by odolal hlubokému a uhrančivému pohledu? Nikdo! Právě takový vám dodává Tužka na oči Diamonds. Tato vysouvací, jemná a přesná tužka vám zajistí výrazný pohled s diamantovým třpytemKouzlo sytých barev v profesionální paletěf

Bohatý výběr odstínů, dlouhotrvající intenzivní barva, lehké krémové složení, praktické balení s malým zrcátkem. Tyto atributy pasují oční stíny Quatro do role jedinečného společníka, který nechybí v kabelce žádné ženy.


Ochrana proti chladnu

Vnější vlivy jako UV záření, splodiny, znečištěné ovzduší, vítr nebo mráz způsobují podráždění pleti a zrychlují proces stárnutí až o 80 %. Proto společnost Avon uvádí na trh novou kolekci prémiové pleťové kosmetiky Anew E-Defence, která bojuje proti stárnutí pleti v důsledku těchto nepříznivých vnějších vlivů.

da


Informace o nových výrobcích

Vůně

 1. Love Pulse EDP, 50 ml,  699 Kč

Love Pulse EDP

2. Celebre Ice EDT, 50 ml, 499 Kč

Celebre Ice EDT

3. Dárková sada Avon Sensuelle, 699 Kč

Dárková sada obsahuje: EDP, Tělový krém

Dárková sada Avon Sensuelle


Dekorativní kosmetika

1. Luxe Extravagance, 7 ml, 239 Kč

dij

2. Lak na nehty Diamond Sparkle, 12 ml, 159 Kč

Barevné odstíny: Stunning Cobalt, Night Violet, Rave, Absinthe, Ruby Slipper, Mystic

Vizuál

3. Perly na tvář Diamond Sparkle, 22g, 379 Kč

Perly na tvář Diamond Sparkle

4. Duo Diamond Sparkle, 2 x 1,3 g, 199 Kč

Oční stíny Duo Diamond Sparkle

5. Tekuté oční linky Diamond Sparkle, 2,5 ml, 139 Kč

Tekuté oční linky Diamond Sparkle

6. Minipaleta pro líčení, 249 Kč

Minipaleta pro líčení

7. Třpytivý tuhý pudr, 10 g, 149 Kč

Třpytivý tuhý pudr

8. Povrchový lak na nehty Dazzlers, 8 ml, 79 Kč

lak

9. Posilující komplex na nehty Diamond Sparkle, 12 ml, 149 Kč

Posilující komplex na nehty Diamond Sparkle

Péče o tělo

 1. Pěna do koupele, 250 ml, 99 Kč

Pěna do koupele


2. Kuličkový deodorant antiperspirant, 50 ml, 109 Kč

Kuličkový deodorant antiperspirant

3. Hydratační třpytivý gel na tělo, 100 ml, 169

Hydratační třpytivý gel na tělo

Péče o pleť

 1. Denní zpevňující krém SPF 20, 50 ml, 249 Kč

Denní zpevňující krém SPF 20

2. Noční zpevňující krém, 50 ml, 249 Kč

Noční zpevňující krém


3. Povzbuzující pleťový krém s mrkví a slunečnicí, 75 ml, 129 Kč

mrk

Fashion & Home

 1. Čepice Maxime Cable, 249 Kč

d


2. Nákrčník Maxime Cable, 449 Kč

v

3. Dárková sada Statusque

Prsten Statusque, 249 Kč, Náhrdelník Statusque, 199 Kč, Náušnice Statusque, 249 Kč

f


4. Náhrdelník Alyssa, 499 Kč, Náušnice Alyssa, 399 Kč

s

Avon Online: nová platforma spojuje výhody přímého i elektronického prodeje

Čtvrtek, 31. Říjen 2013
Praha, 31.10.2013 Společnost Avon Cosmetics (dále Avon) spustila Avon Online – revoluční online obchodní platformu, která spojuje výhody přímého prodeje a moderních technologií. Zákazníci, kteří upřednostňují nákup na internetu, tak mají k dispozici nový obchodní kanál. Avon Ladies a Avon Gentlemani zase získají nový zdroj zákazníků. avon online

Společnost Avon v první polovině října v Česku zpracovala průzkum, kterého se zúčastnilo 2044 respondentů. Z tohoto průzkumu vyplývá, že 75 procent respondentů by v případě kosmetiky uvítalo internetový obchod s osobním poradcem.

Česká republika se stala jednou z prvních zemí, kde byla platforma Avon Online spuštěna. „Avon Online je jedinečný nástroj, který posouvá úspěšný model přímého prodeje na úroveň dnešních moderních technologií,“ uvedla generální ředitelka Avonu pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan. „Vymezujeme se proti označení e-shop. Oproti běžným e-shopům nabízíme něco navíc, a to zejména navazování osobních kontaktů a vytváření komunity,“ dodala.

Avon Online na první pohled vypadá jako běžný internetový obchod. Ve skutečnosti je však důmyslně propojen s modelem přímého prodeje, který společnost Avon rozvíjí od svého vzniku v roce 1886. Každý zákazník si při první objednávce zvolí svou Avon Lady / svého Avon Gentlemana. Poradce zákazníkovi zboží nejen osobně doručí, a zákazník tak nemusí hradit poštové, ale také mu poskytne doporučení na další vhodné výrobky.

Avon Online je k dispozici na adrese www.avon.cz. Společnost doposud využívala adresu www.avoncosmetics.cz. „Spuštění platformy Avon Online je skvělým momentem na přechod na novou, kratší doménu,“ řekla Moldovan. Start platformy Avon Online bude podpořen mediální kampaní na internetu.


Kontakt pro tisk:

Michal Čech
Tel.: 737 418 801
E-mail: MichalCech@seznam.cz


O společnosti Avon

Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

www.avonpress.cz
www.avon.cz

Hýčkejte se luxusem. S Premiere Luxe.

Pátek, 18. Říjen 2013
Neodolatelné zářivé tóny, dokonalá elegance a jedinečné spojení exotických květin se snoubí v nové vůni Premiere Luxe od Avonu. Vůně, díky níž se budete cítit výjimečná a
vizuálokouzlující. Jste žena, který ví co chce? Už nemusíte dále hledat, s novou vůní Premiere Luxe vám bude svět ležet u nohou.S novou luxusní vůní Premiere Luxe budete okouzlující královnou noci. Zažijte neodolatelný pocit se zářivými tóny květů magnólie, bohatého jasmínu a luxusní gardénie.

Bílé květy magnólie jsou odpradávna symbolem šlechetnosti, vytrvalosti, důstojnosti, lásky k přírodě, čistoty a dokonalosti. Gardénie ztělesňuje radost, krásu a tajemství lásky. Jasmín je známý jako „král noci“ pro svou magickou vůni, která se během noci uvolňuje.Limitovaná luxusní edice

Naše řada luxusní kosmetiky Luxe si zákaznice velice oblíbily, a proto přicházíme s rozšířením této řady. Objevte kouzlo luxusní limitované edice a dopřejte své pleti mladistvý rozzářený vzhled!

Rozjasňující pudr Luxe obsahuje jedinečné přírodní minerály, které propůjčují pleti zářivý vzhled a skvěle se hodí pro sváteční období.Rtěnka Luxe Glitz Couture s práškem z drahokamů dodá vašim rtům vícerozměrný lesk, rty tak budou plnější a oslnivě lesklé.rt

oudNový Hrnek Naděje

Rakovinou prsu onemocní během svého života každá osmá žena. V České republice žije v současnosti přibližně 50 tisíc žen, které si vyslechly diagnózu „máte zhoubný nádor“. Nepodceňujme tedy vážnost tohoto onemocnění.


Koupí nového Hrnku Naděje přispějete na Avon konto proti rakovině prsu, z něhož jsou podporovány projekty zaměřené na prevenci a podporu nemocných žen a další výzkum tohoto onemocnění u nás. Cena hrnku je 150 Kč.

hrnek


Informace o nových výrobcích

Vůně

 1. Premiere Luxe EDP, 50 ml, 800 Kč

luxe
2. Rare Diamonds, 50 ml, 299 Kč

Rare Diamonds

3. Incadessence EDP – limitovaná edice bez rozprašovače,  50 ml, 369 Kč

Incandessence EDP

Avon proti rakovině prsu

 1. Hrnek Naděje, 150 Kč

Celý výtěžek z prodeje náramku putuje na konto projektu Avon proti rakovině prsu

Hrnek Naděje


Dekorativní kosmetika

 1. Rozjasňující pudr Luxe, 10 g, 429 Kč

Rozjasňující pudr Luxe (1)


2. Rtěnka Luxe Glitz Couture, 3,6 g, 239 Kč

Rtěnka Luxe

3. Tekutý make up Luxe pro dokonalou pleť SPF 10, 30 ml, 399 Kč

Tekutý make up Luxe pro dokonalou pleť SPF 10

4. Paletka pro líčení, 799 kč

Paleta pro líčení (2)

5. Rtěnka Ultra Beauty, 3,6 g, 139 Kč

Rtěnka Ultra Beauty (1)

6. Lesk na rty, 3 g, 199 Kč

Odstíny: Passion, Rosette, Inner Glow

Lesk na rty


Dárkové sady

 1. Sada Baroque, 537 Kč

Sada obsahuje: Řasenka Super SHOCK MAX – limitovaná edice odstín Black (10ml), Tuhý pudr Ideal Flawless – limitovaná edice odstín Light Medium (10g), Malá zlatá dárková taštička

Tuhý pudr Ideal Flawless-limitovaná edice (3)

2. Sada Little Black Dress, 917 Kč

Sada obsahuje: Tělový krém (150 ml), EDP (50 ml), Dárková obálka

Tělový krém Little Black Dress d

3. Dárková sada Ultra Sexy, 1076 Kč


sada obsahuje:  EDT (50 ml), Tělový krém (150 ml), Sprchový gel (125 ml), Dárková krabička

Sprchový gel Ultra Sexy Tělový krém Ultra Sexy d

4. Dárková sada TTA Today, 800 Kč


sada obsahuje:vEDP (50ml), Luxusní hydratační krém na tělo (150ml)

tod


1.     Dárková sada Christian Lacroix Nuit, 900 Kč


sada obsahuje: EDP (50ml), Tělové mléko (150ml), Sprchový gel (150 ml)

d

6. Sada City Rush, 700 Kč

Sada obsahuje: EDP (50ml), Tělové mléko (150 ml), Sprchový gel (150 ml)

e

Péče o tělo

 1. Hydratační tělové mléko s glycerinem-vánoční balení, 400 ml, 149 Kč

Hydratační tělové mléko s glycerinem-vánoční balení

2. Krém na ruce s parafinem-vánoční balení, 100 ml, 89 Kč

Krém na ruce s parafinem-vánoční balení

3. Pleťový a tělový krém-vánoční balení, 400 ml, 149 Kč

Pleťový a tělový krém-vánoční balení

4. Hydratační a zjemňující krém na paty-vánoční balení, 75 ml, 139 Kč

Hydratační a zjemňující krém na paty-vánoční balení

5. Dárková sada se švestkou a vanilkou, 299 Kč

Obsahuje: Vyživující sprchový gel se švestkou a vanilkou, Vyživující tělové mléko se švestkou a vanilkou, Vyživující tělový sprej se švestkou a vanilkou

Dárková sada se švestkou a vanilkou


6. Sprchový gel Dazzling, 250 ml, 79 Kč

Sprchový gel Dazzling


7. Tekuté mýdlo Dazzling, 300 ml, 99 Kč

Tekuté mýdlo Dazzling

8. Vánoční pěna do koupele s vůní bílé lilie, 250 ml, 99 Kč

Vánoční pěna do koupele s vůní bílé lilie

9. Vánoční pěna do koupele s vůní zeleného jablka, 250 ml, 99 Kč

Vánoční pěna do koupele s vůní zeleného jablka

Péče o pleť

 1. Denní krém SPF 20, 50 ml, 169 Kč

Denní krém SPF 20

2. Vyživující noční krém, 50 ml, 169 Kč

Vyživující noční krém

3. Zimní vyživující balzám, 4 g, 199 Kč

Zimní vyživující balzám

4. Balzám na rty s vitaminem E-vánoční balení, 15 ml, 79 Kč

Balzám na rty s vitaminem E-vánoční balení


Pro mladé

 1. Pretty Glamorous EDT, 50 ml, 229 Kč

Pretty Glamorous EDT

Pro děti

 1. Barbie Fun&Fruity Doll-icious EDC, 30 ml, 199 Kč

Barbie Fun&Fruity Doll-icious EDC

2. Barva na tělo do koupele s vůní borůvky, 100 ml, 119 Kč

3. Barva na tělo do koupele s vůní melounu, 100 ml, 119 Kč

Barva na tělo do koupele s vůní borůvky Barva na tělo do koupele s vůní melounu


Péče pro muže

 1. X Series Flash EDT, 50 ml, 399 Kč

X Series Flash EDT

2. X Series Rush EDT, 50 ml, 399 Kč

X Series Rush EDT

Fashion & Home

 1. Hodinky Judith, 699 Kč

Hodinky Judith


2. Náhrdelník Reta, 499 Kč

Náhrdelník Reta

4. Dárková sada Amour, 349 Kč

Sada obsahuje: náhrdelník, náušnice

Dárková sada Amour

Designblok a „Avon proti domácímu násilí“ spojily své síly v oblasti prevence násilí na ženách

Čtvrtek, 17. Říjen 2013
avon_logo-dv_horizontal_cz-300x62
Designblok a charitativní projekt Avon proti domácímu násilí” společnosti Avon společně podpořily vznik nové unikátní internetové kampaně “Nenechte si ubližovat”, která bude zaměřena na prevenci násilí na ženách.

V neděli 13. října proběhl slavnostní večer Premier Gala, závěrečná událost letošního Designbloku s podtitulem Prague Design and Fashion Week. V rámci tohoto slavnostního večera fotobyl předán šek na 300 000 Kč charitativnímu projektu Avon proti domácímu násilí.Designblok a Avon tak společně finančně podporují vznik nového unikátního internetového projektu, který ženám přinese praktické rady, jak se chovat v krizových situacích jako jsou domácí násilí, sexuální násilí, stalking (nebezpečné pronásledování) a další. Projekt nezapomíná ani na problematiku násilí na dětech. Odborným garantem projektu je sdružení Krav Maga, které se na celém světě věnuje otázkám bezpečnosti a sebeobrany.


Daniela Peštová, ambasadorka projektu Avon proti domácímu násilí, doplňuje: Společně s odborníky ze sdružení Krav Maga právě pracujeme na novém velkém internetovém projektu, který bude představen při příležitosti Mezinárodního dne proti násilí na ženách 25. listopadu.“


“Designblok každý rok podporuje některý z charitativních projektů, spolupracovali jsme například s Nadací Terezy Maxové, podporovali Design Help, nebo dům chráněného bydlení. Letos jsme se rozhodli pro spolupráci s Avon a Danielou Peštovou. Informovanost veřejnosti hraje v boji proti domácímu násilí zásadní roli, věříme, že projekt pomůže tuto informovanost zvýšit,” dodala ředitelka Designbloku Jana Zielinski.

_LHA3535 _LHA3502 _LHA3487

PR kontakt – Designblok:

Larisa Blichová

+420 739 592 931

larisa.blichova@profilmedia.cz


PR kontakt – Avon proti domácímu násilí:

Patrik Šilhavý

+420 731 642 069

patrik.silhavy@avon.com


O projektu Avon proti domácímu násilí


V roce 2008 společnost Avon otevřela společensky citlivé a mimořádně závažné téma domácího násilí páchaného na ženách. Pod heslem „Mluvme spolu o domácím násilí“ byla spuštěna kampaň, která poukazovala na nutnost hovořit nahlas o věcech, které nás trápí, a najít pro ně vhodná řešení. Její tváří je světoznámá topmodelka Daniela Peštová, která pomáhá s prevencí tohoto závažného společenského problému. Společnost Avon také využívá svoji rozsáhlou síť Avon Ladies a Avon Gentlemanů, kteří bez nároku na provizi prodávají tzv. symboly (produkty se symbolem ležaté osmičky). Výtěžek z prodeje těchto předmětů putuje na konto Avon proti domácímu násilí. Díky těmto finančním prostředkům jsou financovány charitativní aktivity.


Partneři Designbloku:


Generální partner: Erste Bank


Hlavní partneři: hlavní město Praha, ŠKODA Auto


Hlavní mediální partneři Designbloku: Česká televize, Český rozhlas, Hospodářské noviny, ELLE, Reflex

Partneři: Galerie hlavního města Prahy, ČD Cargo


Oficiální dodavatelé: ABSOLUT vodka, Ambiente restaurace, fusion hotel prague, Giorgio Armani Cosmetics, H&M, Heineken, Parfumerie Douglas, SAMSUNG, SONBERK, Spyron TONI&GUY, TONI&GUY HAIRMEETWARDROBE, Veuve Clicquot

Designblok se koná pod záštitou primátora hlavního města Prahy pana RNDr. Tomáše Hudečka, Ph.D a starosty městské části Praha 1 Ing. Oldřicha Lomeckého a městské části Praha 3.


Designblok podporují tyto instituce: Velvyslanectví Nizozemského království, Francouzský institut v Praze, Velvyslanectví Švédska, Instituto Cervantes, Česká centra, CzechTourism, Spanish Tourist Office, Vlámské zastoupení, městská část Praha 3


Mediální partneři: H.O.M.i.E., Art+Antique, Architekt, Dolce Vita, Design & Home, ERA21, ELLE Decoration, Flash Art, Marianne Bydlení, Radio 1, CityBee.cz, Designmagazin.cz, Designguide.cz, Czechdesign.cz, elle.cz, fashionbook.cz, iconiq.cz, invogue.cz, ihned.cz, MAUDhomme, protisedi.cz, RailReklam


Zahraniční mediální partneři: Domus German Edition, H.O.M.E., H.O.M.i.E., Atrium, Designum, Flash Art


Projekty Designbloku dále podpořily:

AVON

Podpora výstavy Designblok Talent Card:

T-Mobile

Podpora Designblok Pop-up shop:

ZOOT


Poděkování:

CIDRERIE

SANPELLEGRINO

SIPRAL

Toi &Toi


Zabraňte stárnutí pleti včas

Čtvrtek, 3. Říjen 2013
Vnější vlivy jako UV záření, splodiny, znečištěné ovzduší, vítr nebo mráz způsobují podráždění pleti a zrychlují proces stárnutí až o 80 %. Proto Vizuálspolečnost Avon uvádí na trh novou kolekci prémiové pleťové kosmetiky Anew E-Defence, která bojuje proti stárnutí pleti v důsledku těchto nepříznivých vnějších vlivů.Vědci společnosti Avon přicházejí s průlomovou péčí Anew E-Defence, která chrání pleť díky nejpokročilejším antioxidantům ze zeleného čaje a mořských řas. Ty fungují jako přírodní filtry proti UV záření, a brání tak předčasnému stárnutí pleti.


Anew E-Defence obnovuje poškozenou pleť, redukuje, vrásky, barevné nedokonalosti i příznaky dehydratace. Speciální komplex SmartRepair od Avonu podporuje schopnost přirozené obnovy pleti, díky čemuž jsou poškozené buňky snáze nahrazeny. Výsledkem je zdravě vypadající pleť.

foto oba produkty

Díky výtažkům ze sojových bobů bude vaše pleť dokonale sjednocená a hydratovaná.


100 % žen v klinické studii potvrdilo zlepšení celkového vzhledu pleti!

Nová řada Anew E-Defence obsahuje denní Ochranný regenerační krém SPF 30 a noční Hloubkově regenerační krém, který redukuje vrásky, které mohou být způsobeny environmentálními agresory, zatímco spíte.

Anew E-Defence – to je vyživení, obnova a ochrana pro všechny věkové kategorie.
I muži podlehnou instinkuAvon Instinct for Him EDT 2

V poslední tiskové zprávě jsme vám představili novou vůni Avon Instinct a nyní přichází na řadu její pánská varianta. Zažijte příval exotické svůdnosti a vzrušující energie s pánskou vůní Avon Instict for Him EDT, ve které se mísí mandarinka, šalvěj a exotické ebenové dřevo.


Tělový sprej Avon Instinct for HimSprchový gel na tělo a vlasy Avon Instinct for Him zanechá vaši pokožku skvěle hydratovanou a s příjemnou vůní.

Tělový sprej Avon Instinct for Him zajistí dokonalý pocit svěžesti po celý den a skvěle doplňuje celou kolekci.

Sprchový gel na tělo a vlasy Avon Instinct for Him
Nový náramek odhodláníNáramek Odhodlání

Nepodceňujme vážnost domácího násilí – 1,4 milionu českých žen ho zažívá nebo ho již zažila!

Proto Avon přichází s dalším symbolem – s modrou stužkou. Koupí nového Náramku Odhodlání přispějete na konto projektu Avon proti domácímu násilí, ze kterého společnost Avon financuje projekty zaměřené na prevenci násilí na ženách v České republice. Cena náramku je 150 Kč.
Informace o nových výrobcích

Vůně

 1. Incadessence Blossom EDP, 50 ml, 699 Kč

Incandessence Blossom EDP


AVON PROTI DOMÁCÍMU NÁSILÍ

 1. Náramek Odhodlání, 150 Kč

Celý výtěžek z prodeje náramku putuje na konto projektu Avon proti domácímu násilí

Náramek Odhodlání

Dekorativní kosmetika

 1. Magnetický lak na nehty, 12 ml, 179 Kč

Odstíny: Blue Attraction, Magnetic Metal, Gold Rush, Hypnotic Bronze, Lavender Lure, Fuchsia Force

Magnetické laky na nehty


2. Oční stíny Duo, 3,6 g, 199 Kč

Nové odstíny: Mod Gold, Spacey Silver

Oční stíny Mod Gold


3. Paletka Party Girl, 499 Kč

Paletka Party Girl 2


4. Tužka na oči Big Colour, 1,6 g, 199 Kč

Odstíny: Silver Bling, Pink Diamond, Cocoa Balm, Blue Starlight

Tužka na oči Big colour -odstín Cocoa Blink


Péče o tělo

 1. Tělový krém s minerály s minerály z Mrtvého moře, 200 ml, 299 Kč


Tělový krém s minerály z Mrtvého moře


2. Třpytivé tělové mléko s minerály, 200 ml, 189 Kč

Třpytivý tělové mléko s minerály


3. Třpytivý tělový olej ve spreji s minerály, 150 ml, 189 Kč

Třpytivý tělový olej ve spreji s minerály


4. Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem, 75 ml, 139 Kč

Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem

5. Jílová maska na nohy se zázvorem a bílým čajem, 75 ml, 139 Kč

Jílová maska na nohy se zázvorem a bílým čajem

6. Vyživující krém na nohy se zázvorem a bílým čajem, 75 ml, 139 Kč

Vyživující krém na nohy se zázvorem a bílým čajem


7. Ochranný krém na ruce se silikonem, 100 ml, 89 Kč

Ochranný krém na ruce se silikonem

Péče o pleť

 1. Ochranný regenerační krém SPF 30 , 30 ml, 450 Kč

2. Hloubkově regenerační krém, 30 ml, 450 Kč

foto oba produkty


2. Zklidňující aromatický balzám s heřmánkem a levandulí, 10 g, 159 Kč

Zklidňující aromatický balzám s heřmánkem a levandulí


4. Zklidňující aromatický sprej na polštář s heřmánkem a levandulí, 100 ml, 159 Kč

Zklidňující aromatický sprej na polštář s heřmánkem a levandulí


5. Pleťový a tělový krém rich moisture, 400 ml, 149 Kč

Pleťový a tělový krém rich moisture


Péče o vlasy

 1. Pěnové tužidlo pro zvětšení objemu vlasů , 150 ml, 139 Kč

Pěnové tužidlo pro zvětšení objemu vlasů

2. Silně tužící gel na vlasy pro všechny typy vlasů, 100 ml, 139 Kč

Silně tužící gel na vlasy pro všechny typy vlasů

3. Silně tužící lak na vlasy pro všechny typy vlasů, 200 ml, 139 Kč

Silně tužící lak na vlasy pro všechny typy vlasů

4. Sprej pro narovnání vlasů, 100 ml, 139 Kč

Sprej pro narovnání vlasů


5. Sprej pro ochranu vlasů při tepelném stylingu, 100 ml, 139 Kč

Sprej pro ochranu vlasů při tepelném stylingu


6. Sprej pro ochranu vlasů při tepelném stylingu, 100 ml, 139 Kč

Sprej pro ochranu vlasů při tepelném stylingu


7. Sprej pro zářivý lesk pro všechny typy vlasů, 100 ml, 139 Kč

Sprej pro zářivý lesk pro všechny typy vlasů


Pro mladé

 1. Balzám na rty, 4g, 79 Kč

Odstíny: Coral Shimmer, Pink Diamond, Purple Sparkle

Balzám na rty-Coral Shimmer

2. Lesk na rty s kuličkovým aplikátorem, 6 ml, 129 Kč

Odstíny: Opal Dazle, Amber Flash, Gleaming Garnet, Ruby Reflection

Lesk na rty s kuličkovým aplikátorem-Amber Flash


3. Třpytky na nehty, 10g, 79 Kč

Odstíny: Black, Silver, White

Třpytky na nehty Black

Péče pro muže

 1. Avon Instinct for Him, EDT, 75 ml, 700 Kč

Avon Instinct for Him EDT 2

2. Sprchový gel na tělo a vlasy Avon Instinct for Him, 200 ml, 199 Kč

Sprchový gel na tělo a vlasy Avon Instinct for Him


3. Tělový sprej Avon Instinct for Him, 150 ml, 129 Kč

Tělový sprej Avon Instinct for Him


Fashion & Home

 1. Kabelka Darcy, 799 Kč

Kabelka Darcy

2. Peněženka Isha, 429 Kč

Peněženka Isha

3. Přezůvky Casie, 399 Kč

Přezůvky Casie


4. Šála Lina, 399 Kč,  Rukavice Lina, 249 Kč

Sada šály a rukavic

Avon a proFem se zaměří na násilí u mladých

Čtvrtek, 26. Září 2013
AVON_LOGO DV_vertical_SK Brno, 26.9.2013 – Společnost Avon a nezisková organizace proFem o.p.s. opět spojily své síly a společně přicházejí s novým projektem workshopů “Mluvme spolu o domácím násilí”. Tyto workshopy proběhnou na českých středních školách v první polovině příštího roku a na základě získaných údajů vznikne unikátní studie, která se jako první svého druhu v České republice zaměří na násilí mezi mladými a názory mladých na násilí.


Charitativní projekt Avon proti domácímu násilí společnosti Avon se rozhodl finančně podpořit druhou sérii workshopů, kterou organizuje organizace proFem. Tyto workshopy proběhnou v první polovině příštího roku na středních školách v České republice a zaměří se na otázky týkající se domácího násilí a násilí mezi mladými (co je a co není domácí násilí; formy, podoby, specifika; mýty; varovné signály; jak pomoci kamarádovi/kamarádce apod.). Školy se již mohou začít do programu hlásit, a to na stránce http://www.avonprotidomacimunasili.cz/workshopy/registrace, účast je bezplatná.


Součástí workshopů bude dotazník, na základě jehož výsledků bude zpracována unikátní studie. Ta bude zkoumat nejen situaci v rodinách, ale také obecné názory studentů na domácí násilí a jejich zkušenost s násilím mezi vrstevníky a ve vztazích. Tato studie bude prezentována ve druhé polovině roku 2014.

Vybraných workshopů se opět zúčastní ambasadorka projektu Avon proti domácímu násilí Daniela Peštová. “Jsem velice ráda, že budeme s workshopy pokračovat. Věřím, že diskuze se studenty je jeden z nejefektivnějších prostředků, jaký můžeme zvolit,” uvedla. “Domácí násilí a násilí mezi mladými jsou dnes velikými tématy. Jsme potěšeni, že můžeme tyto témata znovu otěvřít a přispět tak k lepší budoucnosti všech z nás,” uvedla ředitelka organizace proFem Jitka Poláková.


První série workshopů probíhala mezi listopadem 2012 a červnem 2013. Zúčastnilo se jí téměř 400 studentů v 7 českých městech (Brno, České Budějovice, Plzeň, Most, Liberec, Praha, Beroun). Záštitu nad projektem převzalo Informační centrum OSN v Praze.


Kontakt pro tisk:

Patrik Šilhavý
PR Specialist, Avon Cosmetics
E-mail: patrik.silhavy@avon.com
Tel. +420 731 642 069


index_profem-logo

O organizaci proFem o.p.s.

Posláním proFem o.p.s. je působení na zlepšení situace v oblasti domácího násilí a jiných forem násilí především na ženách, a to prostřednictvím lobbingu, osvěty, vydávání publikací a přímé podpory osob ohrožených domácím násilím či jinou formou násilí.

Tohoto poslání dosahuje pomocí následujících cílů:

 • vydávat poradenské a informační publikace pro veřejnost v oblastech, ve kterých dochází k porušování lidských práv, se zaměřením na domácí násilí.
 • pořádat konference, workshopy a školení pro laickou i odbornou veřejnost
 • poskytovat přímé poradenství a podporu osobám ohroženým domácím násilím či jinou formou násilí
 • upozorňovat společnost na problematické oblasti, ve kterých dochází k domácímu násilí či jiným formám násilí, a to formou veřejných prohlášení,
 • politického lobbingu u zákonodárných institucí a u politického zastoupení,
 • spolupracovat s veřejnými médii či zřizovat média vlastní, za účelem poukázání na problematické oblasti v tématu domácího násilí,
 • aktivně spolupracovat s jinými (nejen) ženskými iniciativami a organizacemi z České republiky a ze zahraničí na těchto problémech.

O projektu Avon proti domácímu násilí

V roce 2008 společnost Avon otevřela společensky citlivé a mimořádně závažné téma domácího násilí páchaného na ženách. Pod heslem „Mluvme spolu o domácím násilí“ byla spuštěna kampaň, která poukazovala na nutnost hovořit nahlas o věcech, které nás trápí, a najít pro ně vhodná řešení. Její tváří je světoznámá topmodelka Daniela Peštová, která pomáhá s prevencí tohoto závažného společenského problému. Společnost Avon také využívá svoji rozsáhlou síť Avon Ladies a Avon Gentlemanů, kteří bez nároku na provizi prodávají tzv. symboly (produkty se symbolem ležaté osmičky). Výtěžek z prodeje těchto předmětů putuje na konto Avon proti domácímu násilí. Díky těmto finančním prostředkům financujeme naše charitativní aktivity.

O společnosti Avon

Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.

Splňte si své nejdivočejší sny

Čtvrtek, 26. Září 2013
Vydejte se na dobrodružnou cestu po stopách exotiky, vášně a vzrušení. Avon představuje novou smyslnou vůni Avon Instinct EDP, jejíž tváří se stala Vizuál 1známá americká herečka Megan Fox. Sexy, svůdná a odvážná, taková je Instinct EDP.


Nová vůně Avon Instinct EDP zachycuje divokou smyslnost okamžiku, kdy mizí veškeré zábrany a naše smysly nad námi definitivně převezmou moc. Stejně jako vzrušení z náhodného setkání, zachytí vůně opojný pulsující zážitek.


Odkryjte své nejdivočejší sny a touhy se směsí jiskřivých zelených akordů, díky nimž se během okamžiku přenesete do tajuplné zahrady. Vaše smysly se zvolna zahalí do kapek rosy a slunečního svitu.

Avon Instinct EDP

Opojná vůně exotické kamélie vás obklopí svými okvětními lístky a odhalí tak svůdnou vůni evokující pocit pokušení a touhy. Díky zklidňujícím extraktům ze santalového dřeva se budete cítit jako v závoji smyslnosti.


Při vývoji nové vůně Avon Instinct EDP hledal Avon tvář, která vylíčí její divokou svůdnost. Herečka Megan Fox evokuje pravou magnetickou přitažlivost. Právě ona je dokonalou tváří pro vůni, která je skvostně svůdná a zároveň i trochu nebezpečná.

„Tato vůně je to pravé pro ženy, které se chtějí cítit sebevědomě a být sexy. Dodá vám pocit neporazitelnosti,“ říká tvář nové vůně herečka Megan Fox.Parfémovaný tělový sprej Avon Instinct


Příjemné osvěžení vaší pokožce propůjčí Parfémovaný tělový sprej Avon Instinct EDP. Díky hedvábnému Tělovému mléku Tělové mléko Avon InstinctInstinct EDP bude vaše pokožka hebká a dokonale hydratovaná.
Zakryje rozšířené žilky!Zklidňující krycí korektor

Avon představuje nový Zklidňující krycí korektor Calming Effects, který bezchybně zakrývá rozšířené žilky, zarudnutí a akné.

Zelený korektor se snadno roztírá a neutralizuje zarudnutí pleti. Vaše pleť bude rozzářená a dokonale sjednocená.Hydratační rituál ze starověkého Egypta

Jedinečné extrakty z leknínu a bavlny se spojily v nové relaxační řadě Planet Spa Egyptian Secrets. Nechte se hýčkat těmito krásnými tropickými rostlinami, které jsou známé svými zklidňujícími účinky. Jejich výtažky dokonale zjemňují, hydratují a zklidňují pokožku.


Olej na tělo a do koupele s výtažky z leknínu zanechává pokožku hebkou a jemnou již při první koupeli.


Slupovací pleťová maska s výtažky z leknínu čistí pleť, zlepšuje její texturu a dodává pleti hebkost a svěží vzhled.


Krém na ruce a nohy s výtažky z leknínu zjemňuje suchou pokožku, zanechává ruce i nohy dokonale hydratované a přináší jim úlevu během noci.


Slupovací pleťová maska s výtažky z leknínuKrém na ruce a nohy s výtažky z leknínu Olej na tělo a do koupele s výtažky z leknínu

Pinktober – 14. ročník kampaně v boji proti rakovině prsu je pořádán ve spolupráci se společností AVON

Středa, 25. Září 2013
Praha, Česká republika, 25.září 2013 – Hard Rock Cafe Praha svým 14. ročníkem kampaně PINKTOBER™ opět bojuje proti rakovině prsu, která ovlivňuje životy miliónů lidí na celém světě.


_LHA9394V rámci celosvětové charitativní akce s názvem PINKTOBER (název je složen z anglických výrazů “Pink” a “October”) pořádá pražské Hard Rock Cafe na podporu charitativního  projektu Avon proti rakovině prsu sérii koncertů hvězd české hudební scény, mezi které se řadí například Tonya Graves, CLOU, Support Lesbiens, Xindl X nebo David Deyl. Zahájení PINKTOBERu proběhne dne 2. Října koncertem Tonyi Graves.

Přední česká módní návrhářka Alice Abraham vytvořila pro PINKTOBER a ambasadorky projektu Avon proti rakovině prsu speciální limitovanou edici exkluzivních kabelek s náramky s prvky Swarovski. Ambasadorky, mezi které patří Simona Stašová, Monika Absolonová, Mahulena Bočanová, Ivana Gottová, Gábina Partyšová, Iva Pazderková, Olga Šípková a Tonya Graves, věnují kabelky do říjnové veřejné dražby na Aukro.cz. Celý výtěžek aukce bude věnován na veřejnou sbírku Avon konto proti rakovině prsu. Na toto konto, ze kterého jsou hrazeny projekty boje proti zákeřné nemoci, poputují také prostředky z výtežku ze vstupného z koncertů v Hard Rock Cafe Praha.


Růžový měsíc v Hard Rock Cafe doprovází také speciální růžové nápojové menu, které bude zahrnovat nealkoholické drinky. Na menu je například _LHA9329jahodová limonáda s bazalkou, mléčný jahodový koktejl Dream nebo jahodový dezert. Část výtěžku z prodeje také podpoří boj proti rakovině Avon.


Návštěvníci Hard Rock Cafe Prague mohou akce podpořit nejen návštěvou koncertů, ale také nákupem produktů ze speciální edice Pinktober triček, pinů, náramků, županů, šátků, růžového povlečení a mnoha dalších věcí.


Všechny výrobky budou prodávány v Hard Rock Cafe místech po celém světě, která zahrnují kavárny, hotely a kasina. Budou k dostání také v internetovém obchodě na www.hardrock.com.

Avon bude předáno 75% z maloobchodní ceny každého pinu a 15% z maloobchodní ceny všech ostatních produktů.

_LHA9411


Co: Hard Rock Cafe Praha PINKTOBER_LHA9395

Kde: Hard Rock Cafe Prague, Malé náměstí 3, 110 00, Praha 1

Vstupné: na všechny koncerty 100 Kč


Program koncertů v Hard Rock Cafe Praha:

–       2.října            Tonya Graves

–       10.října David Deyl a Xindl X

–       17.října          Support Lesbiens

–       24.října          CLOU

Pro více informací navštivte www.hardrock.com/prague

Pro podrobnější informace k programu PINKTOBERU navštivte  www.hardrock.com.


O projektu „Avon proti rakovině prsu“

Společnost Avon Cosmetics ČR se do celosvětového charitativního projektu Avon proti rakovině prsu zapojila v roce 1997. Každoročně se v rámci Avon Pochodu proti rakovině prsu vydávají tisíce lidí do ulic, aby podpořily a dodaly naději ženám, které byly touto nemocí zasaženy. Ročníku 2013 se zúčastnilo rekordních 18 500 pochodujících a vstupenek na akci, Triček proti rakovině prsu, bylo prodáno 36 000. Za 17 let fungování projektu bylo díky Avonu předáno na boj s tímto onemocněním 82 milionů korun. Získané finanční prostředky jsou věnovány na projekty spojené s prevencí a bojem proti rakovině prsu. Mezi nejvýznamější patří např. sponzoring bezplatné Avon linky 800 180 880, sponzoring vyhodnocování screeningového programu, preventivní programy a příspěvky na vyšetření prsu v projektu Ženy ženám. Ambasadorkami a tvářemi projektu se staly: Simona Stašová, Monika Absolonová, Mahulena Bočanová, Ivana Gottová, Gábina Partyšová, Iva Pazderková, Halina Pawlowská, Olga Šípková, Kateřina Brožová, Tonya Graves a Taťána Kovaříková. Dlouhodobými partnery projektu Avon proti rakovině prsu jsou: pacientská organizace Mamma HELP, Asociace mamodiagnostiků ČR a Aliance žen s rakovinou prsu.

Více na zdravaprsa.cz nebo FB Avon Pochod.


O „Hard Rock International“

S celkovým počtem 178 provozoven v 55 zemích, včetně 139 kaváren a 18 hotelů a 8 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení a obrovskou sbírkou hudebních upomínkových předmětů. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve frančízách restaurace v předních metropolích, které zahrnují Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely a kasína po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasína v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Bali, Biloxi, Chicago, Cancun, Las Vegas, San Diego a Singapore. Nově se mezi lokality řadí Hard Rock Cafe řadí Santiago, Nabq, San Jose a Guatemala City. Nové hotelové projekty zahrnují lokality Aruba, Riviera Maya, Abu Dhabi a Shenzhen a Haikou v Číně. Nové projekty ve fázi rozvoje kasín zahrnují Maďarsko a Northfield v Ohiu. Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.


100% růžová naděje rozzářila Prahu – Avon Pochodu se zúčastnilo rekordních 18 500 účastníků

Pondělí, 9. Září 2013
prahaPražské ulice zaplavila tuto neděli vlna solidarity a 100% naděje, kterou s sebou už po 13té přinesl Avon Pochod proti rakovině prsu. A na rozdíl od vln, které jeho konání znemožnily v červnu, tato léčila  a pomáhala. Na projekty boje proti zákeřné rakovině se vybralo již neuvěřitelných 82 000 000 Kč. Vstupenkou na akci bylo tradičně Tričko proti rakovině prsu, kterého se prodalo nejvíce za dosavadní ročníky –  celkem 36 000 kusů.„Ráda bych poděkovala všem, kteří si udělali čas a pochodovali s námi za dobrou věc,“ řekla generální ředitelka Avonu pro Českou republiku a Slovensko Andreea Moldovan. „Opět jsme přinesli 100% naději ženám, které s rakovinou bojují, a díky prodaným tričkům můžeme zachránit drahocenné životy žen.“


Největší charitativní akce v České republice odstartovala v neděli  8. září v pravé poledne na Staroměstském náměstí, kde slavnostní pásku přestřihly téměř všechny ambasadorky boje proti rakovině prsu spolu se speciálními hosty hereckou legendou Jiřinou Bohdalovou a topmodelkou Danielou Peštovou za pomoci generální ředitelky společnosti Avon pro Českou a Slovenskou republiku Andreey Moldovan a obchodní ředitelky pro Českou a Slovenskou republiku Štěfánie Dzurillové.


Cílem byly tradičně Žluté lázně, kde si návštěvníci užili vystoupení Davida Deyla, Moniky Absolonové, Tonyi Graves či skupiny MIG 21. Na jevišti se rovněž sešly ambasadorky Avon Pochodu proti rakovině prsu, které společně se zástupci společnosti Avon předali neziskovým organizacím šek na 6 milionů korun. Peníze poslouží na projekty zaměřené na prevenci rakoviny prsu a zvýšení povědomí o jejím výskytu na území České republiky.


Nejemotivnější okamžik celého Pochodu, vypouštění růžových balonků, se odehrál za zvuků nové hymny Avon Pochodu „Budu tu stát“. Jejími autory jsou David Deyl a Xindl X a společně s Davidem Deylem ji nazpívala jedna z ambasadorek Monika Absolonová.


Zářijovým pochodem však boj Avonu proti rakovině prsu nekončí. V rámci celosvětové charitativní akce s názvem PINKTOBER (název je složen z anglických výrazů “Pink” a “October”) pořádá pražské Hard Rock Cafe na podporu boje Avonu proti rakovině prsu sérii koncertů hvězd české hudební scény, mezi které se řadí například Tonya Graves, CLOU, Support Lesbiens, Xindl X nebo David Deyl.


Přední česká módní návrhářka Alice Abraham vytvořila pro PINKTOBER a ambasadorky společnosti Avon speciální limitovanou edici exkluzivních kabelek s náramky s prvky Swarovski. Ambasadorky věnují kabelky do říjnové veřejné dražby na Aukro.cz. Celý výtěžek aukce bude věnován na konto Avon proti rakovině prsu. Na toto konto, ze kterého jsou hrazeny projekty boje proti zákeřné nemoci, poputují také prostředky z prodeje speciálních PINKTOBER náramků a výtežku ze vstupného z koncertů v Hard Rock Cafe Praha.


Avon Pochod 2013 je za námi, ale společnost Avon se zavázala, že i nadále bude pokračovat v boji proti onemocnění, které se týká každé osmé ženy v České republice. Téma rakoviny prsu je stále aktuální, o čemž svědčí i letošní dosažené výsledky tohoto ročníku v rekordní výši 18 500 účastníků a 36 000 prodaných triček.

Ambasadorky2013 samostatne_nepro mediaKontakt pro tisk:
Michal Čech
tel.: 737 418 801
michalcech@seznam.cz


www.zdravaprsa.cz / www.facebook.com/AvonPochod