Kampaň 2

Tisková zpráva – kampaň č.2

Čtvrtek, 17. Leden 2013

Už jen dokonalé polibky!

Když se setkají vaše rty s těmi jeho, vznikne něco neskutečného, nepopsatelného. Chvíle, po kterou se vznášíte kdesi v oblacích a zapomínáte na všední starosti. V tu chvíli není NIC. Jen vy a on.

vizualVaše rty musí být dokonalé – na pohled i na dotek. Nová Rtěnka Perfect Kiss s technologií Infused se postará o obojí. Poskytuje perfektní krytí, takže si poradí s každou nedokonalostí. Zároveň rty díky přírodním olejům vyživuje, hydratuje a zjemňuje tak, že jsou hebké jako okvětní lístky růže. Směs avokáda a kokosového oleje, kterou obsahuje, je pro ně doslova pohlazením. S přídavkem ovocných enzymů se stává Rtěnka Perfect Kiss ztělesněním dokonalosti.PCCGD_024_GS_1144101JUL0312


Navíc máte na výběr z úžasných 24 odstínů! Vystihují vás okouzlující růžové rty? Nebo vám sluší spíše půvabné vínové? Vybírat ale můžete i ze zářivě fialových, sexy červených, svůdně korálových či smyslně hnědých tónů.


Nezapomenutelné polibky vám přeje Avon!

Vydejte se za relaxací do Himalájí!

Nechte se hýčkat a pečovat o sebe novou řadou Planet Spa s výtažky z himalájských bylin. Poddejte se jejich vůním a blahodárným účinkům, které vás unesou z uspěchaného světa stresu do země klidu a relaxace. Budete ji milovat!

vizual_duoSměsi bylin z Himalájí vévodí kustovnice čínská. Po staletí je používána jako omlazující ovoce. V tradiční čínské medicíně je považována za naprosto nepostradatelný potravinový doplněk. Vyniká velkým množstvím betakarotenu, vitaminů C, B1 a B2, aktivními polysacharidy, důležitými aminokyselinami včetně esenciálních aminokyselin a celou řadou důležitých stopových prvků.


Revitalizační sprchový gel, který můžete použít také do koupele, skvěle navodí pocit povzbuzení a osvěžení. Revitalizační tělové mléko dokonale hydratuje pokožku, ale lze jej použít i k masáži těla. Dopomůže vám k uvolnění unavených svalů. Revitalizační pleťové masce stačí 20 minut, abyste pak odhalila hebkou a zklidněnou pleť.


Oddejte se péči Planet Spa od Avonu s výtažky z himalájských bylin, které jsou známé pro své antioxidační vlastnosti a dokonale regenerují, oživují a uvolňují pokožku.


Provoňte svůj svět!

Okouzlete v novém roce novou vůní a upoutejte na sebe pozornost. Třeba právě na valentýnském večírku či na romantické večeři při svíčkách.

Pro smyslné ženy je tu svůdná vůně Infinite Seduction EDT. Její květinově-orientální kategorie vůně nechává rozehrát tóny černého pepře, lístky gardénie a vanilku.

Kouzlo sofistikovanosti odhalí pánská vůně Elite Gentleman EDT. Tato jedinečná směs okouzlující svěžesti, svůdného aroma orientálních dřevin a opojného koňaku dokonale charakterizuje skutečného moderního muže.Elite Gentleman EDTInfinite_Seduction_for_Her_EDT