Avon na podzim ovládne televizní obrazovky

Praha, 26.8.2013 Společnost Avon na podzim připravila masivní komunikační podporu pro své největší produktové novinky, do které zahrne známé tváře mezinárodního formátu. Na televizní obrazovky Avon míří hned se dvěma televizními kampaněmi.


Avon, nejúspěšnější prodejce dekorativní kosmetiky v Česku, v září představí svou inovovanou kolekci líčidel Avon Color, která čítá například revoluční řasenku Mega Effects s panoramatickým kartáčkem a dalších 7 nových nebo inovovaných produktů. Kampaň odstartuje na televizních kanálech skupiny Nova dnes, v pondělí 26. srpna, a potrvá 6 týdnů. Tváří televizní kampaně je světoznámá topmodelka Irina Sheyk. Třicetisekundové spoty představí všechny hlavní atributy inovované řady Avon Color: syté barvy, snadné nanášení, vysoké krycí schopnosti a pečující složení. Reklama se objeví z více než 50 procent v hlavním vysílacím čase.


Souběžně s televizní kampaní je také spuštěna tisková kampaň, jejíž lokální tváří se stala populární slovenská herečka Táňa Pauhofová. Inzerce se objeví ve vysokonákladových i prémiových titulech. Za kreativou obou kampaní stojí agentura Badger & Winters, adaptaci měla na starosti agentura TAG Worldwide.

Pětitýdenní digitální kampaň na podporu řady Avon Color byla připravena lokálně agenturou Moneyball a od pondělí je nasazena napříč webem a sociálními sítěmi. Na Facebooku je spuštěna aplikace, prostřednictvím které uživatelé mohou pokládat dotazy lokální oficiální vizážistce značky Avon. Odpovědi k nejzajímavějším dotazům budou natočeny a umístěny na Facebook a YouTube. Součástí internetových aktivit je také soutěž – výherce hlavní ceny získá společenské šaty od přední české návrhářky Taťány Kovaříkové a romantický výlet do Paříže pro dva v celkové hodnotě 80 000 Kč. Soutěž bude komunikována prostřednictvím bannerové kampaně.

Na kampaň na inovovanou dekorativní kosmetiku naváže další kampaň na parfém Instinct, který bude k dispozici v dámské a pánské variantě. Tváří televizní i tiskové inzerce bude americká herečka a modelka Megan Fox. Součástí obou podzimních kampaní jsou i prezentační akce na území celé České republiky, včetně využití prostorů multikin Cinema City.Kontakt pro tisk

Patrik Šilhavý
PR Specialist, Avon Cosmetics
E-mail: patrik.silhavy@avon.com
Tel. +420 731 642 069


O společnosti Avon

Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.