AVON LIFE

LOGO_Jeden z nejvěhlasnějších módních návrhářů světa, Kenzo Takada, se spojil se společností AVON Cosmetics a výsledkem jejich spolupráce je dvojice mimořádných vůní, které jdou daleko za hranice parfémového mistrovství.


„Chtěl jsem vytvořit vůně, které by odrážely moji multikulturní identitu bez jakýchkoliv hranic, vůně, které jsou schopné cestovat mezi národy. Chtěl jsem, aby se s těmito vůněmi mohli ztotožnit muži a ženy ze všech kultur,“ prozrazuje Kenzo Takada.


Dámská AVON Life EdP (50 ml, cena: 800 Kč) se otevírá tóny jemně kořeněných lístků bílého čaje, svěží vodní lilií a šťavnatým červeným jablkem. V srdci srdce tepe omamná fialka, bílá pivoňka a květy sakury, které odkazují na Kenzovo rodné Japonsko. V základu vůně ucítíte pudrový kosatec a zemitou pačuli. Pánská AVON Life EdT (75 ml, cena: 800 Kč) voní po černém pepři, lístcích fialky a cedrovém dřevu.


Za zmínku zcela jistě stojí i výrazný flakon, který je rovněž inspirovaný Kenzem Takadou, především jeho láskou ke květinám. „Bylo důležité, aby flakon odrážel mou osobnost. V Japonsku má každá rodia svůj erb, většinou inspirovaný přírodou. Ve znaku rodiny Takada je květ zvonku, který se podobá fialce. Květiny byly vždy důležitou součástí mých designů. Spolu s týmem Avonu jsme proto pracovali na tom, jak moderním způsobem vdechnout fialkám život. Flakon dámské vůně má nápadný uzávěr, jehož design je výtvarným ztělesněním něžné fialky.“ KresbaPARFEMY_