Okouzlující vůně, trendy řasenka a rtěnka i revoluční anti-aging sérum!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nová vůně Viva La Vita od Avonu byla vytvořena jako oslava radosti a štěstí, jako radostná kompozice ovoce a květin. Všechny ingredience navozují pocit pohody a vrací nás do bezstarostných dnů, kdy naším jediným cílem bylo užívat si každý jedinečný okamžik.

 

Nechte se okouzlit povznášející směsí jablka a šťavnatého grapefruitu s krémovými tóny magnolie na smyslném dřevitém a vanilkovém základu.

 

Řada dekorativní kosmetiky AVON TRUE představuje dvě novinky: Vyživující prodlužující řasenku Supreme, která má díky průlomové inovaci dlouhotrvající efekt bez rozmazávání a zaručí neuvěřitelnou délku řas!  Obsahuje arganový olej, kokosový olej a vitamin E. Vyživující rtěnka Supreme propůjčí rtům dokonalou barvu, výživu a 24 hodinovou hloubkovou hydrataci. Obsahuje jojobový olej, med a včelí vosk.

 

Dokonalá zbraň proti stárnutí pleti byla objevena – Liftingové sérum s okamžitým účinkem Anew Platinum, při jehož vývoji se nechal Avon inspirovat silou liftingových vláken. Unikátní technologie zvýrazní kontury obličeje, zlepší pružnost pleti, zpevní ji a zmírní viditelnost vrásek