Přihlásit se

Věda a vývoj

Společnost Avon dlouhodobě přichází na trh a novými kosmetickými technologiemi, a neustále tak mění pravidla hry. Celosvětový tým vědců znovu a znovu přináší spotřebitelům přelomové výrobky, v nichž se snoubí krása a inovace. Make-up, který se přizpůsobuje světlu, odolnější řasenka, revoluční kosmetické přípravky proti stárnutí. A mohli bychom pokračovat dál a dál. Jednoduše řečeno, Avon nabízí ženám po celém světě výrobky, které jim pomáhají vypadat a cítit se co nejlépe.

Srdcem inovací společnosti Avon je středisko výzkumu a vývoje, které se nachází ve státě New York. V nejmodernějším pracovišti o rozloze téměř 21 000 m2 pracuje 350 vědců a techniků na vytváření výrobků, které patří mezi nejpokrokovější na světě. Při vývoji špičkových, vysoce kvalitních vůní, líčidel a přípravků pro péči o pleť a vlasy, které oslovují spotřebitele po celém světě, uplatňují tito tvůrci krásy multioborový přístup. Společnost Avon má sedm satelitních výzkumných středisek, včetně nově otevřeného střediska v Šanghaji, které je největším centrem výzkumu a vývoje mimo Spojené státy.

Make-up

Líčidla od Avonu jsou charakteristická vysokou kvalitou a moderní technologií. Vědci z celého světa spolupracují na vývoji make-upů, pudrů, výrobků na nehty, oči a rty. A pokud jde o rtěnku, Avon přesně ví, jak uspokojit potřeby zákaznic: každou vteřinu společnost prodá čtyři rtěnky.

Společnost Avon důsledně spojuje krásu a vědecké inovace, a vytváří tak výrobky, které mají špičkové vlastnosti a pomáhají ženám vypadat a cítit se co nejlépe. Palety jsou moderní, sezónní a v souladu s novými trendy a jejich odstíny pokrývají širokou škálu odstínů pleti.

Péče o pleť

Uvedením značky ANEW způsobila společnost Avon revoluci v oblasti péče o pleť. Značka ANEW neustále přináší průlomové výrobky a je průkopníkem transformativní, „protistárnoucí“ technologie, díky níž ženy vypadají o mnoho let mladší. Šlo o první masový výrobek péče o pleť s obsahem hydroxykyselin proti stárnutí. Dnes je ANEW značkou v hodnotě miliardy dolarů a každou hodinu prodejkyně Avonu po celém světě prodají více než 11 000 výrobků ANEW.

Rodina výrobků ANEW obsahuje několik různých řad zaměřených na určité věkové skupiny, a navíc řadu ANEW Clinical, která nabízí přípravky pro domácí ošetření konkrétních pleťových problémů. Společnost Avon rovněž představila řadu ANEW Genics s přelomovým složením, které pomáhá ženám vypadat o pět let mladší.

Portfolio výrobků péče o pleť doplňuje řada Clearskin Professional, která obsahuje komplexní soubor přípravků pomáhajících v boji proti akné, a dále řada Avon Solutions obsahující výrobky, jež umocňují sílu přírody prostřednictvím vědy a odhalují přirozenou krásu každé ženy.

Vůně

Jako přední celosvětový výrobce parfémů dokáže Avon přinášet spotřebitelům prestižní vůně světových celebrit, včetně oceněné vůně Outspoken a Outspoken Intense by Fergie, i vůně dodávané prostřednictvím partnerství s mezinárodními návrhářskými domy. Mnohé z pánských i dámských vůní Avon se uplatňují i v přípravcích osobní péče, jako jsou tělová mléka a pánské pečující výrobky.

Osobní péče

Oblíbená značka Skin-So-Soft si od svého uvedení před 50 lety získala velké množství příznivců. Skin-So-Soft je k dispozici v podobě nejrůznějších tělových mlék, mycích gelů, peelingů a sprchových gelů a dokonce i svátečních krémů na ruce.
Do kategorie osobní péče patří i oblíbená řada cenově dostupných sprchových a tělových přípravků Avon Naturals. Naturals nabízí celou škálu jemných hydratačních sprchových gelů, tělových mlék, sprejů a šampónů, které přispívají k odpočinkovému zážitku z koupele a jsou k dostání v řadě osvěžujících vůní, jako je Kvajáva, Okurka a meloun či Granátové jablko a mango.
Avon je největším prodejcem pěn do koupele a díky řadě Foot Works i jednou z největších značek přípravků péče o nohy.

Péče o vlasy

Výrobky vlasové péče Avon přinášejí za dostupné ceny stejný zážitek jako z kadeřnictví. Advance Techniques je úplná řada vysoce kvalitních šampónů, kondicionérů a stylingových přípravků. Výrobky byly vytvořeny tak, aby vyhovovaly rozmanité spotřebitelské základně a splňovaly potřeby žen různého věku, národnosti a typu vlasů.

Šperky

Avon se snaží, aby ženy byly každý den okouzlující. Společnost je hrdá na to, že nabízí celosvětově největší výběr klasických a trendových šperků za dostupné ceny. Portfolio šperků Avon se specializuje na poklady, které si ženy mohou hýčkat navždy. Každý kousek je oslavou ženy, jejího stylu a jejího života. 
Mezinárodní interní tým návrhářů vyvíjí jedinečný sortiment šperků, které čerpají inspiraci z celého světa. Každý kus, od nadčasových, rafinovaně jemných šperků, přes okouzlující módní kousky, po typické dárkové předměty a neodolatelné návrhářské kolekce, je zpracován ve špičkové kvalitě a zaštítěn slibem celoživotní spokojenosti společnosti Avon.