Spolu! TO ZVLÁDNEME!

Zdá se, že letošní rok pro nás nachystal celou řadu zkoušek. Od toho je však mottem letošního AVON POCHODU slogan „SPOLU“, abychom vyslali do světa jasný vzkaz. Ano, s lítostí v srdci oznamujeme, že se červnový jubilejní 20. ročník AVON POCHODU ZA ZDRAVÁ PRSA 2020 ruší, ale jedním dechem dodáváme, že jakmile to bude jen trochu možné, zveřejníme náhradní termín a společně oslavíme nejen boj za zdravá prsa, ale za zdraví celkově.

Do té doby nás můžete podpořit koupí charitativního pochodového Trička, které startuje svůj prodej 19. března u vašich Avon Ladies a Avon Getlemen a na www.avon.cz a www.zdravaprsa.cz. Poprvé v historii AVON zavádí přímé doručení až ke dveřím našich zákazníků. Je to tak jednoduché! Kupte si pochodové Tričko, hrdě jej noste a oblečte se do něj i v den, kdy se bude konat AVON POCHOD ZA ZDRAVÁ PRSA 2020. Letošní Tričko pochází z dílny bloggerek A cup of style a je nejen vstupenkou na AVON POCHOD ZA ZDRAVÁ PRSA, ale i trendovým kouskem, který vám v šatníku nesmí chybět, včetně multifunkčního šátku. Letos poprvé vše ze 100% bavlny.

Především je ale tou největší pomocí a zdrojem finanční podpory pro celou řadu organizací, kterým AVON v rámci boje proti rakovině prsu pomáhá. Právě díky němu máme tolik síly a prostředků POMÁHAT a bojovat se zákeřnou nemocí! Prosíme, podpořte nás koupí charitativního Trička.

Více informací o projektu na www.zdravaprsa.cz.
Pro nákup kontaktujte své AL/AG či nakupujte přímo na ww.avon.cz
a užijte si doručení až k vašim dveřím.

TO ZVLÁDNEME!
„Zdraví žen a jejich rodin pro nás bylo vždy prioritou. Na projekty boje proti rakovině prsu jsme věnovali již více než 125 milionů korun. Nyní se celý svět spojil, aby porazil dalšího silného soupeře. Společnost AVON udělá maximum, aby ochránila nejen své zákaznice, ale i jejich rodiny. Z tohoto důvodu oznamujeme zrušení červnového termínu AVON POCHODU,“ říká PR ředitelka společnosti AVON Alena Pytlíčková.
„Náhradní termín zveřejníme hned, jak to bude možné. Všechny naše další služby stejně jako online nákup našich produktů nejsou ohroženy. Společnost AVON více než 130 let dělá ženám jejich svět krásnější a Bude v tom pokračovat i nadále. Pevně věříme, že se náš běžný i pracovní život brzy vrátí zpět do svých kolejí a opět budeme moci se 100% nasazením bojovat nejen za krásnější, ale i zdravější svět.“