Bez ohledu na vzdálenost, zůstaňte na Valentýna propojeni se svou láskou s novou vůní LOV|U Connected

9. ledna 2024

Užijte si romantiku a lásku s novou vůní od Avonu, speciálně vytvořenou na svátek svatého Valentýna. Tato jedinečná vůně je jako láska na první pohled – okamžitě zaujme a uchvátí svojí smyslností. Její bohaté tóny růží se prolínají s jemnými doteky santalového dřeva a šťavnaté mandarinky, vytvářející dokonalou harmonii sladkosti a vášně. Každá kapka této vůně je jako nádherný valentýnský dárek, který říká: „Miluji tě“ beze slov. Nechte se unášet vůní s dlouhotrvající výdrží, která připomíná kouzlo první lásky a nezapomenutelné chvíle strávené
s milovanou osobou.

Celá tisková zpráva »

Rozjasněte svou pleť s novinkou od Avonu: Anew Rozjasňující oční krém s vitamínem C

3. ledna 2024

V dnešní uspěchané době je náš život plný výzev a stresu, který se může odrazit na naší pokožce. Nedostatek spánku, nevyvážená strava a rychlý způsob života mohou zanechat svoji stopu na pleti, zejména v oblasti kolem očí. Proto je důležité, abychom uměli naši pleť snadno a rychle rozjasnit. Avon, jedna z předních značek v oblasti krásy, představuje svůj nejnovější přírůstek do řady Anew – Rozjasňující oční krém

s vitamínem C. Novinka bude v prodeji od 1. 1. 2024.

Celá tisková zpráva »

AVON naděluje překrásné vánoční sady a ikonický adventní kalendář!

4. října 2023

Dny se zkracují, děti šly do školy a nebude to trvat dlouho a obchodní domy obléknou své výlohy do vánočních motivů. Až budete za pár dnů popíjet perníčkové latté

a uslyšíte v rádiu letos poprvé Last Christmas, můžete si být jistí – JE TO TU! Také nejste fanoušky hektických nákupních maratonů po obchodních domech, balicích službách, front u pokladen a všeho toho, co k tomuto vánočnímu „koloritu“ patří? Máme pro vás řešení. Připojte se k milionům zákazníků po celém světě, pro které nakupuje a balí AVON na míru. Máme přes 100 vánočních sad s vašimi nejoblíbenějšími produkty a nádhernými vánočními motivy! A creme de la creme? Náš adventní kalendář! Nechte letošní Vánoce nadělovat Avon, který přináší dárky, které mají magickou moc!

Celá tisková zpráva »

Účinný lifting již od 1. aplikace? Žádný problém!

6. září 2023

Představujeme nové pleťové sérum Anew Platinum
Avon letos na podzim přichází s novinkou – super liftingovým sérem Anew Platinum, které rozšíří už tak velmi oblíbenou řadu Anew.

Celá tisková zpráva »

Opojná vůně, která rozkvétá za svitu Měsíce. Daleko za hranicemi naší planety

18. července 2023

Far Away Beyond The Moon – vůně bez limitů!

Launch nových vůní společnosti Avon je vždy netrpělivě očekávaný a mluví se o něm dlouhé měsíce dopředu. Avon jako nejprodávanější značka parfémů na světě totiž udává trendy a vždy dokáže překvapit. Důkazem toho je i nová vůně Far Away Beyond The Moon, která překračuje všechny limity a předpovídá, že letošní podzimní trh bude patřit právě jí.

Celá tisková zpráva »

Kvalita nemusí mít vysokou cenovku

16. května 2023

Ne vždy platí, že dražší znamená lepší. Jasným důkazem toho, že kvalita nemusí být nutně označena závratně vysokou cenovkou, jsou i výsledky slepého testu, který pro společnost Avon připravila nezávislá agentura Ipsos. Zjištění dokazují, že Avon nabízí produkty, které překonají vaše kosmetická očekávání, ale zároveň nezruinují vaši peněženku. Dokonalá kombinace, co říkáte?

Celá tisková zpráva »

Které produkty by vám během jara neměly chybět v kosmetické taštičce?

24. dubna 2023

S příchodem jara máme chuť začít znovu. Nemusí to však znamenat jen jarní úklid, novou permanentku do fitness centra či třídění šatníku. S prvním oteplením a jarním sluncem přece můžeme nově přistoupit k různým oblastem svého života. Například k obsahu naší kosmetické taštičky, který zůstává často bez povšimnutí. A to je velká škoda. K jaru totiž patří také lepší péče o pleť, která je namáhána prvními slunečními paprsky.

Celá tisková zpráva »

TODAY. TOMORROW. ALWAYS. THE WONDER – vůně symbolizující rozkvétající lásku

3. března 2023

Letošní jaro bude vonět po pomerančovníkových poupatech, jiskřivém bergamotu a hřejivém cedrovém dřevu. Právě to jsou totiž hlavní ingredience nové parfémové vody The Wonder, o které se v parfémových kuloárech už několik dnů mluví a která nenechala nikoho na pochybách: zrodila se nová klasika!!!

Celá tisková zpráva »

HYDRAMATIC RTĚNKA OD AVONU – duální koncept pro dosažení maximálních výsledků

13. února 2023

AVON opět dokazuje, že je bezkonkurenčním leaderem v dekorativní kosmetice a jako první beauty brand na světě uvádí na trh matnou rtěnku s hydratačním středem HYDRAMATIC. Složení této rtěnky je naprosto revoluční a nepodobá se jí žádná na trhu – rtěnka HYDRAMATIC od Avonu totiž kromě špičkových matných pigmentů obsahuje více než 50 % (!!!) hydratačních a ochranných složek, včetně kyseliny hyaluronové a glycerinu.

Celá tisková zpráva »

Rozvoňte Den sv. Valentýna s Avonem

2. února 2023

V okamžiku, v němž člověk vyznává lásku, se vždy vyplatí být originální. Nejkrásnějším gestem je samozřejmě to, když oslavíte svoje spojení ve dvojici s milovanou osobou, vzájemně se vnímáte a věnujete si svůj čas. K tomuto každoročně očekávanému svátku také patří květy, vůně a kosmetika. Darujte lásku v podobě luxusního parfému či dekorativní kosmetiky.

Celá tisková zpráva »