Spolu! TO ZVLÁDNEME!

3 dubna, 2020

Zdá se, že letošní rok pro nás nachystal celou řadu zkoušek. Od toho je však mottem letošního AVON POCHODU slogan „SPOLU“, abychom vyslali do světa jasný vzkaz. Ano, s lítostí v srdci oznamujeme, že se červnový jubilejní 20. ročník AVON POCHODU ZA ZDRAVÁ PRSA 2020 ruší, ale jedním dechem dodáváme, že jakmile to bude jen trochu možné, zveřejníme náhradní termín a společně oslavíme nejen boj za zdravá prsa, ale za zdraví celkově.

Do té doby nás můžete podpořit koupí charitativního pochodového Trička, které startuje svůj prodej 19. března u vašich Avon Ladies a Avon Getlemen a na www.avon.cz a www.zdravaprsa.cz. Poprvé v historii AVON zavádí přímé doručení až ke dveřím našich zákazníků. Je to tak jednoduché! Kupte si pochodové Tričko, hrdě jej noste a oblečte se do něj i v den, kdy se bude konat AVON POCHOD ZA ZDRAVÁ PRSA 2020. Letošní Tričko pochází z dílny bloggerek A cup of style a je nejen vstupenkou na AVON POCHOD ZA ZDRAVÁ PRSA, ale i trendovým kouskem, který vám v šatníku nesmí chybět, včetně multifunkčního šátku. Letos poprvé vše ze 100% bavlny.

Především je ale tou největší pomocí a zdrojem finanční podpory pro celou řadu organizací, kterým AVON v rámci boje proti rakovině prsu pomáhá. Právě díky němu máme tolik síly a prostředků POMÁHAT a bojovat se zákeřnou nemocí! Prosíme, podpořte nás koupí charitativního Trička.

Více informací o projektu na www.zdravaprsa.cz.
Pro nákup kontaktujte své AL/AG či nakupujte přímo na ww.avon.cz
a užijte si doručení až k vašim dveřím.

TO ZVLÁDNEME!
„Zdraví žen a jejich rodin pro nás bylo vždy prioritou. Na projekty boje proti rakovině prsu jsme věnovali již více než 125 milionů korun. Nyní se celý svět spojil, aby porazil dalšího silného soupeře. Společnost AVON udělá maximum, aby ochránila nejen své zákaznice, ale i jejich rodiny. Z tohoto důvodu oznamujeme zrušení červnového termínu AVON POCHODU,“ říká PR ředitelka společnosti AVON Alena Pytlíčková.
„Náhradní termín zveřejníme hned, jak to bude možné. Všechny naše další služby stejně jako online nákup našich produktů nejsou ohroženy. Společnost AVON více než 130 let dělá ženám jejich svět krásnější a Bude v tom pokračovat i nadále. Pevně věříme, že se náš běžný i pracovní život brzy vrátí zpět do svých kolejí a opět budeme moci se 100% nasazením bojovat nejen za krásnější, ale i zdravější svět.“

SPOLEČNOST AVON SE STALA SOUČÁSTÍ KOSMETICKÉ SKUPINY NATURA & CO

6 února, 2020

 

Kosmetické společnosti AVON a Natura & Co pro vás mají velkou novinku! Rozhodly se spojit, aby vytvořily přední globální skupinu zaměřenou na prodej přímo spotřebiteli. Toto spojení je milníkem a znamená vytvoření čtvrté největší kosmetické společnosti na světě. Obě společnosti spojuje usilování o lepší způsob života a podnikání prostřednictvím pozitivního sociálního, hospodářského a environmentálního dopadu.
O dalších novinkách vás budeme brzy informovat. V současnosti všechny aktivity společností rodiny Natura & Co pokračují jako obvykle.

 

Více informací najdete na stránkách www.naturaeco.com
a www.avonworldwide.com

 

O SPOLEČNOSTI AVON
AVON je společností, která je už více jak 130 let synonymem krásy, inovací, radosti, ale především je společností pro ženy. Pomáhá ženám dosáhnout finanční nezávislosti, najít v sobě krásu, odvahu být sama sebou, dokonalost v síle pomáhat ostatním, a inspirovat tak svět kolem sebe. Dlouhodobě se věnuje i problematice rakoviny prsu v rámci projektu AVON za zdravá prsa. Patříme tak mezi 50 zemí na světě, které
každoročně bojují proti této chorobě prostřednictvím akce AVON Pochod za zdravá prsa. AVON se zavazuje do roku 2030 pozitivně ovlivnit životy 100 miliónům žen každý rok a tím pomoci vytvořit z tohoto světa lepší místo. Slib #stand4her má za cíl podpořit každého v AVON rodině v rámci tří priorit: Dostupná výdělečná příležitost, Síla krásy a Bezpečný zdravý život. AVON využije všechnu svoji sílu, aby splnil to, v co věří! Mezi AVON výrobky patří dobře známé a oblíbené značky jako ANEW, mark, AVON TRUE, Planet Spa, NutraEffects, Avon Care či Advance Techniques.

 

Více se o společnosti, jejích aktivitách a produktech AVON dozvíte
na www.avon.cz nebo na Facebookovém profilu Avon Česká republika.

AVON POCHOD 2019

4 dubna, 2019

AVON POCHOD ZA ZDRAVÁ PRSA 2019 – Nezáleží, co máme na hlavě, ale co nosíme v srdci!

 

Termín 19. ročníku AVON POCHODU ZA ZDRAVÁ PRSA, tj. 15. června 2019, se blíží a přípravy právě vrcholí. Tým ambasadorů projektu se letos rozrostl o další nové členy a těšit se můžete i na novou pochodovou hymnu, za kterou stojí dva noví ambasadoři Pavel Callta a Marta Jandová.

 

Ambasadory 2019 jsou Lucka a Nicole z A Cup of Style, Gábina Lašková, Marta Jandová, Petr Vágner, Hana Holišová, Kaira Hrachovcová, Jan Kovařík, Iva Pazderková, Dara Rolins, Gábina Partyšová, Vašek NOID Bárta, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Tonya Graves, Olga Šípková, David Deyl, Pavla Tomicová, Debbi, Eva Burešová, Dana Morávková, Libor Bouček a Pavel Callta.

 

Startuje se 15. června ve 12:00 ze Staroměstského náměstí a cílem je už tradičně ostrov Štvanice, kde se můžete těšit na Mirrai, Gypsy.cz, Pavla Calltu s Martou Jandovou, Vojtu Drahokoupila, Emmu Smetanu, Tokhi a Groove Army.

 

Vstupenkou na Pochod je pochodové tričko, které v dámské (399 Kč) a pánské variantě (399 Kč) doplňuje i roztomilé tričko dětské (319 Kč).

 

Společnost AVON COSMETICS je hrdá na to, že za dobu trvání projektu věnovala na boj proti rakovině prsu už více než 170 milion korun!

 

O život žen a jejich zdraví, pracovní příležitosti a seberealizaci se zajímáme už přes 130 let. Právě jim patří naše nová aktivita – STAND4HER, ve které se zavazujeme do roku 2030 pozitivně ovlivnit život 100 milionů žen ročně a pomoci udělat svět lepším místem pro život. Tento slib má podpořit každého v AVON rodině v rámci tří našich priorit: dostupná výdělečná příležitost, síla krásy a bezpečný a zdravý život. Využijeme všechnu naši sílu, abychom naplnili vše, v co věříme.